Bře 25 2019

SPRINT-kval.na LODM/OPI/.169/18.

Část naši mládeže se svými rodiči/řidiči/poprvé bojovala v kvalifikaci na LODM.Pořadatelé připravili pěkný městský sprint i s možností voleb a několika záludnostmi.Počasí na běhání výborné,pořadatelsky zvládnuto a s nadstandardním zázemím.Naši bojovali,někteří jistě očekávali více,ale soupeři již nejsou žádná ořezavátka.Boj o LODM bude ještě tuhý.Umístění našich:D10/8/:3.MaruškaB,5.MaruškaP.D12/6/:2.Zbynďa,5.Anička.D14/11/:3.Verča.D35/7/:2.JanaB.H10/9/:2.ToníkB,7.ŠimonK.H12/11/:2.Cyrda,5.Parky.H14/9/:1.MíšaN,8.HonzaP.H21/10/:4.ZdeněkB.H35/8/:8.Michal,H45/9/:2.Parky,3.Péťa st.H75/l/:1.Ivan i poslední.Naši běhali i v HK dobře/gratulace do Stráže/.Což takhle zprávička?

Bře 23 2019

Aprílový mapový trénink (1.4.) u Nové Vsi

Poslední ze série pondělních mapových tréninků bude na apríla, tj. 1. dubna. Vzhledem k posunu času, start otevřen až od tradičních 16:00. Uzavření cíle v 17:45, poté začnou kontroly migrovat. Přihlášky do pátku 29.3. v přihláškovém systému.

Shromaždiště a start: Louka jihovýchodně od Markova kopce, viz bod 2 na mapě. Příjezd po silničce Malíkov – Nová Ves, z ní odbočujete do mírného kopce po úvozové cestě, viz bod 1 na mapě.

Více »

Bře 23 2019

Noční trénink na Řasách

Start je severně od Číměře, kousek od křižovatky se silnicí na Bílou. Na místě startu se vejde minimálně jedno auto. Kontroly jsou označeny reflexy a jsou dobře vidět. Řada kontrol je uprostřed bílého lesa. Doporučuju převážně chodit rovně, měl by to být trénink na azimut a odhad vzdálenosti. Sem tam nová paseka či oplocenka vás určitě nerozhází. Kontroly budou na místě minimálně do nočního MČR.

Bře 23 2019

Sestavte si tým a reprezentujte školu!

Sestavte si tým, začněte trénovat a reprezentujte školu na krajském Přeboru škol v orientačním běhu! TJ OB České Budějovice pořádá ve středu 15.5. 2019 krajské kolo Přeboru škol v orientačním běhu. Vítězné školní týmy pak postupují na celostátní finále do Brna. Přihlášky za celou školu je nutné odeslat na předepsaném formuláři  do 28.4.2019. Všechny informace (včetně přihláškového formuláře) jsou pak k dispozici na webu: http://www.tjobcb.cz/2019skoly/index.html

Bře 19 2019

Štafety 30.3. v ČB

Opět zasedla samozvaná trenérská rada a ze závodníků ochotných běžet 30.3. odpoledne štafetu sestavila skupinky, vizte níže. Na pořadí úseků se dohodněte mezi sebou a pokud možno do neděle až pondělí uveďte do komentářů. Štafetám, které do pondělí nedají vědět pořadí úseků, bude toto v úterý určeno trenérskou radou a zadáno do ORISu. Následné změny možné na prezentaci za 80 % Karla IV.

Více »

Bře 16 2019

Filipova Huť, nové zprávy, dobré zprávy.

Poprvé za celou historii, co jezdíme na Filipovu huť, tak Rada Ligy lesní moudrosti vzala rozum do hrsti a náš oddíl zařadila mezi spolky a organizace, kterým poskytne ubytování se slevou. Přišla tak faktura za méně než jsme předpokládali a rozpočítali. Celkově stál náš pobyt 25 200,-Kč za celou chalupu. V tomto odkazu pak máte rozpočítanou novou cenu na jednotlivé rodinné týmy, rozdíl mezi již strženou původní vyšší cenou a cenou novou (po slevě) se vám v historicky krátké době objeví na vašem kreditu.

Bře 12 2019

Mapový trénink v pondělí 18.3. – „Okolo Dřeva“

výsledky zde.

Druhý mapový trénink v pondělí 18.3., start opět otevřen od 15:30. Uzavření cíle znovu nejpozději v 17:15 , ihned poté začnou kontroly migrovat. Přihlášky do pátku 15.3. v přihláškovém systému.

Shromaždiště a start: Hřiště u hráze rybníka Dřevo, tj. zde. Při příjezdu od Horní Pěny odbočujete hned za božím mukem doprava (příjezdová cesta není v mapě.cz, ale je tam a ukazuje na ni též dopravní značka „Parkoviště“). Místo si zapamatujte, v neděli 28.4. tam budete pořádat oblastní závod.

Více »

Bře 10 2019

Jarní soustředění KCTM

Pozvánka a informace od Aleše Petráčka o jarním soustředění KCTM Vysočina zde. Bude to „u nás“ – LDT Bílá skála u Číměře. Přihlášky do komentářů, do 18.3.2019 (následně Parky odesílá oddílovou soupisku Alešovi).

Bře 03 2019

Mapový trénink v pondělí 11.3.

Výsledky prvního jarního tréninku jsou k vidění TADY.

První mapový trénink v pondělí 11.3., start otevřen od 15:30. Uzavření cíle nejpozději v 17:15 (v závislosti na svých O-schopnostech tomu přizpůsobte čas svého startu), ihned poté začnou kontroly migrovat. Přihlášky do pátku 8.3. v přihláškovém systému.

Shromaždiště a start: Pod e-on vedením na nejvyšším bodě silnice Horní Pěna – Číměř (vpravo ve směru na Číměř), tj. zde. Sníh/led už tam (snad) prakticky nebudou, lze parkovat přímo tam, případně na druhé straně silnice u asfaltky vedoucí do lesa k Řasám.

Více »

Úno 25 2019

Lékařské prohlídky 2019


ve spolupráci se tréninkovým střediskem Vysočiny připravujeme na druhou polovinu března (termín upřesníme) sportovní lékařské prohlídky ve Žďáru. Tato prohlídka bude zdarma, bude plně hrazena ze SJH (a střediska), Za SJH budeme objednávat prohlídku pro T. Kinštovou , J. Novotnou, J. Hojného, M. Pobudu, N. Kubákovou, K. Dundáčka , V. Blažkovou, M. Nouzu, M. Benešovou. Pokud jste na seznamu a budete si prohlídku zajišťovat sami, napište se pod článek, zrušíme váš termín ve Žďáru. U ostatních aktivně běhajících (NŽ) předpokládám, že se sportovní lékařskou prohlídku se zátěžovým testem zajišťujete u svých sportovních lékařů. Upozorňuji, že termín doložení platné sportovní lékařské prohlídky je konec března 2019.