12. 11. 2012 - Velká kunratická

V neděli 11.11.2012 jsem startoval za SOS JH na 79. Velké kunratické v Praze. Pravděpodobně jsem byl jediný zástupce SOS J. Hradec. Startoval jsem v oddílovém dresu a myslím, že jsem ostudu neudělal. Ve své kategorii 50-59 let jsem v čase 18:11 skončil na 62. místě z 239 účastníků, celkově pak 757. z 2100 běžců v mužské kategorii. Po mnoha letech jsem to opět zkusil a myslím si, že by nás tam příště mohlo vyrazit víc. Výsledky mojí kategorie zde, celkové pak tady. Vláďa Nosek
P.S.: Velkou kunratickou vyhráli orientační běžci Procházka a Gregorová. Český šampión v orientačním běhu Jan Procházka vyhrál 79. ročník Velké Kunratické a obhájil loňské vítězství v tradičním 3100 metrů dlouhém přespolním běhu přes tři vrchy, několik brodů a pověstný Hrádek. Člen vítězné štafety z letošního mistrovství světa protnul cílovou pásku za 11:17,8 minuty a porazil o více než 21 sekund Daniela Fekla. Třetí místo obsadil další o-běžec Jan Šedivý (11:49,3), na šestém místě skončil Jan Mrázek. Závod žen na 1330 metrů se stal kořistí Kamily Gregorové, jež časem 4:52,3 porazila o necelých šest sekund olympioničku Ivanu Sekyrovou a prvenství rovněž přidala k domácímu titulu v orientačním běhu. Zdroj: stránky Jak to vidí Béďa
Je nám ctí, že právě Kamilu Gregorovou, odchovankyni našeho oddílu, budeme moci přivítat na besedě po oddílové valné schůzi 30.11.2012 U Gobelínky (viz příslušný článek). Využijte této mimořádné  příležitosti – všichni jste zváni.