27. 12. 2013 - Třetí Sněhulák – Tábor

Tento Sněhulák byl nadstandardní myšlenkou, provedením i kvalitou zázemí. Závod se skládal ze dvou částí. Ta první PEXESO byla na hlavu, pozornost a spolupráci. Po hromadném startu se v nevelkém prostotu snažili borci nalézt ve správném pořadí /závod byl na čipech/symboly shodné s popisy. No, nebylo to jednoduché. Canon Lens MugZávodníci se navzájem hlídali a postupně se tvořily skupinky, nebo dvojice. Jen několik tvrdohlavých solitérů pobíhalo od ničeho k ničemu a do druhé části, kterou byl sprint na KombiORTO mapě běželi již také pěkně sami a pokud nebyli „sídlišťáci“, tak tratili na obězích obytných bloků /průchody nebyly moc vidět/. Nás běželo 17 a vedli jsme si dobře. V první polovině byli:
Kat. A /16/: 3. Tomáš, 7. KubrtCanon 24-105mm Lens Coffee Mug
Kat.B /22/: 1. Vojta, 2. Eliška, 5. Iva, 8. Ivet
Kat.C /9/: 5. Aneta. Aby nikdo nezabloudil, o to se starali zezadu Parky,Ivan a Míša.
Tímto pěkným závodem, na který budeme rádi vzpomínat, skončila sezóna 2013 a čeká nás sezóna 2014. Tak ať se nám všem daří a vydržíme zdraví.