16. 8. 2016 - Nominace Vysočiny na štafety 17.-18.9.

V Komentářích podrobnosti o dopravě, zainteresovaní koukněte na to!
Finální nominace zde: po kategoriích po oddílech
Info od Aleše Petráčka (SJI), vedoucího KCTM Vysočina: v přílohách (nominace po oddílechpo kategoriích) najdete předběžnou nominaci na závody ČPŠ, které se konají 17. – 18. 9. v Košíkově u Velké Bíteše. Jedná se o poslední test před MČR štafet a klubů 8. – 9. 10. 2016, takže je účast nominovaných důležitá (= povinná :-) ). Finální nominace na MČR bude ještě reflektovat podzimní výsledky v závodech jednotlivců, ale účast na štafetových závodech je základem, protože tentokrát speciální soustředění pořádat nebudeme.

Důležité pokyny:
1) Doprava – individuální v rámci oddílů, autobus nezařizujeme
2) Ubytování – primárně nezařizujeme, oficiálně v Brně nespíme; lze ovšem vznést požadavek na zajištění noclehu v tělocvičně (např. SJH) – v takovém případě mně napište (kdo se neozve, zařizuje si spaní sám)
3) Odpolední sprint v Brně – KCTM se neúčastní, zájemci nechť se přihlašují v rámci oddílů
4) Sraz na shromaždišti – v sobotu i neděli nejdéle do 9:00 hodin
5) Náhradníci – pro každou kategorii je uveden zároveň také náhradník; náhradníky prosím, aby byli ve střehu a počítali s uvedeným termínem, kdyby někdo odpadl; díky za pochopení
6) INFO  prosím všechny nominované, aby se mi ozvali na tento mail alespetracek@seznam.cz a potvrdili svou účast do 29. 8. 2016; pokud by pak v průběhu nastaly nějaké komplikace (nemoc apod.), tak napište také. Mobil 607 546 832.
Stránky závodů zde.
Pozn. pro náš oddíl: nutno se domluvit na dopravě dětí vlastními auty a na ubytování. Návrhy – spolu se souhlasem s nominací – pište prosím co nejdříve (do Komentářů).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.