25. 6. 2017 - Mistrovství dvou oblastí – Sentice /VBM/

Poslední jarní závod uspořádal odddíl VBM v Senticích a na mapě stejného názvu. Mezi 504 borci nás bylo 37 a to je vzhledem ke vzdálenosti a stavu našich „silnic a dálnic“ docela dost. Až moc krásné letní počasí, dobrá mapa, organizace i shromaždiště /utekli jsme pod stromy/. Zkušenosti v jiném než našem terénu sbírali naši nejmladší borci a kupodivu se jim dařilo – snad i více než dospělým. Terén je takový „polobrněnský“ se „šluchtami“, těžko zmapovatelnými porosty i podrostem a více je listnáčů. Získali jsme 7 titulů MO. Uvádím naše na velké bedně:
D10/16/: 3. Anička K. MO. D12/13/: 2. Verunka, MO. D14/11/: 2. Jíťa, MO, 5. Nela /pozdní start!/. D16/7/: 1. Terka, MO. D21D/9/: 2. Julča. D35/23/: 5. Iva.
H10/16/: 4. Svíťa, MO. H14/: 2. Vojta, MO. H16/10/: 2. Jáchym.H35/35/: 6.Honza. H45/23/: 5. Milan D. H55 /19/: 4. Vláďa.
Od Po nás čeká fandění našim borcům na LODM v Brně a hned poté dorostu ČR /s Kačkou/ na MED na Slovensku. No, a pak hurrá na prázdniny a dovolené, pokud možno s pohybem. Orientační „závisláci“ budou „relaxovat“ na vícedenních závodech a těch je v ČR i okolní cizině až dost.