15. 8. 2017 - Niederösterreichische Meisterschaft, Schlag bei Litschau Chlumetz bei Wittingau, 26.–27.8.

Startovky: sobota, neděle. Ten ultralang v neděli je to, co se v Čechách dříve nazývalo dlouhá trať (a už se prakticky neběhá). Mistrovské kategorie s hromadným startem 😉

Tady jsou pokyny (kdyby je někdo hledal a jako já dlouho nemohl najít 😉 včetně parametrů tratí a měřítek mapy (je to rozmanité od 7 500 až po 15 000). A tady je přehled plateb v EUR i CZK po slevě a po účetních jednotkách. Připravte si drobné.

Přihlášky na Mistrovství Dolních Rakous odeslány. Co jsem přihlásil, si můžete zkontrolovat zde. Snad jsem to všechno opsal správně a odhalil i všechny chytáky typu jeden den běžím H45, druhý H35. K případným chybám buďte proto shovívaví a v rámci možností běžte to, co máte ode mě přihlášeno 😉 Startovné předplatím a pak vyberu na místě. Platit lze buď v EUR (vracím pouze přiměřeně) nebo v CZK kurzem 27 Kč/EUR. Novinka: Můžete počítat se slevou 10% na startovném.

Dolnorakouské mistrovství konané za humny ve Schlagu má již svůj rozpis. V sobotu 26.8. od 14:00 se běží zkrácená klasika, v neděli 27.8. od 10:00 klasika (slovem „Ultralang“ v rozpise se nenechte zmást ani odradit). Přihlášky otevřeny do pondělí 14.8. v oddílovém systému. Startovné (10 EUR/závod dospělí, 5 EUR mládež, kostenlos fáborkové tratě) se neodečítá z kreditu, bude řešeno dodatečně (bude zaplaceno hromadně a následně vybráno, v závislosti na počtu přihlášených možná možno platit i v CZK).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.