6. 10. 2019 - Porazili jsme Jihlavu!

Různé kluby na MČR družstev mají různé cíle – vyhrát, doběhnout v první desítce, nebýt disk…a nebo taky porazit B družstvo Jihlavy. Po dlouhých letech neúspěchů jsme to konečně dokázali v Tisu u Blatna – terény velmi podobné Zvůli, takže jsme se cítili jako doma.

Celý víkend jsme využívali naší vyspělé analytické centrum, a tady jsou nejdůležitější statistiky:

• 38.! Naše konečné krásné umístění
  • 4 Poražená družstva( byli jsme rychlejší), a taky jsme porazili 7 disků včetně Šumperka
  • 0 Zastřelených členů družstva, i přes výhrůžky obsluhy v nejmenované rakovnické restauraci
  • 8 Běžců v mixových štafetách, i když běžely 3 štafety po třech…záhada
  • 2 Růže, se kterými jsme s láskou běželi diváckým úsekem a předávali svým drahým spoluběžcům
  • 42 – smysl života a taky číslo naší štafety
  • 63.07 – naše ztráta na štafetu Chotěboře. Jen počkejte za rok!

Na Stanleyův pohár se navždy zapíšou:

1. úsek Petr Nouza – vítěz soutěže o největší těstovinový salát na shromaždišti (a taky o největší modrý knír)
2. úsek Kateřina Blažková – lídr družstva, a taky nejrychlejší čas úseku (20./49) a nejčervenější rtěnka
3. úsek Tomáš Tichý – přece nebudu psát sám o sobě
4. úsek Bára Kubičková – vítěz soutěže o snězení největšího těstovinového salátu na shromaždišti
5. úsek Jakub Novák – slušný výkon: běžet dva úseky mixů, spát 3 hodiny a pak si dát ještě 8 kilometrový úsek