Děti

Děti od 4.třídy a starší trénují v úterý na dráze, ve středu mají mapové tréninky společně s dospělými. V zimě chodí v úterý od 18:30 do tělocvičny, ve středu chodíme běhat ven.

Menší děti trénují každé úterý 16:00 – 18:00. V létě v lese, v zimě v tělocvičně. Podrobnosti v sekci treninky


Historie:

Zimní tréninky v tělocvičně

Podzimní soustředění v Příbrazi – starší

Soustředění Zvůle 2021

Soustředění Zvůle 2017

Soustředění Zvůle 2015

Soustředění Zvůle, 20.-24.8. 2012

Děti kategorií HDR – DH12 trénovaly předposlední srpnový týden na Zvůli. Ve zdejších kopečcích „dřely“ na kondičce i mapě. Martina Kubičková jim připravila spoustu her, inspirovaných příběhem lesního putování medvídka Kukyho. Několik tréninků postavil Kuba, s dalším stavěním hodně pomohla Julča s Domčou, Milan, Parky, Verunky. Velký dík patří všem rodičům, kteří si týden „užili“ s námi a vydatně pomáhali. Majitel kempu Rosťa Smejkal nám díky předchozí spolupráci s oddílem vyšel maximálně vstříc cenou chaty (zázemí) a skvělou kuchyní. Počasí bylo úžasné – ráno chladněji na běhání, po obědě horko na koupání. Trénujících dětí přijelo 24, tedy téměř celá naše parta. Měli jsme spoustu času na všechno, na co přes rok nestačí čas (azimuty, postupy…), ale i na hry v lese, na skalách, ve vodě. Body jsou silná motivace, ale přece jen virtuální, takže všem dětem patří VELKÁ pochvala za snažení.

Část fotografií můžete vidět v galerii, opravdové přivezeme na závody do Jihlavy.

Je tu i pár krátkých videí – kondiční trénink a průběh štafet – část 1, část 2, část 3.

Tereza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. sosjh :

  Nabízím ověřené info o ubytování v okolí Nasavrk od našeho hosta:
  Paní Blažková,
  když jste psala, že budete mít závody v Nasavrkách, tak tam jsou tyto ubytovací možnosti:
  1) ubytovací zařízení Městského úřadu Nasavrky, které se nachází přímo v budově MÚ na náměstí
  2) hotel Šustr, který je nově otevřen a nachází se také na náměstí

  V Chrudimi bych Vám mohl doporučit jen hotel Bohemia (Palackého třída), který je dražší, ale zase za zaplacené peníze obdržíte kvalitní služby, jinak se mi zdá, že ubytování v Chrudimi není dobré a v penzionech a ubytovnách je předražené.

  Ve Slatiňanech máte tyto možnosti:
  1) Penzion Bonet – je to ta hospoda, kde jsem Vás zastihl telefonem, pan Netolický má za motelem i malý penzion, je to asi nedražší ubytování ve Slatiňanech
  2) Restaurace pod Zámkem, možná že se jmenuje restaurace U Zámku. Ubytování si zde lidé chválí, jídlo je zde také slušné. Jedinou nevýhodou je, že ubytovací zařízení nemá klasickou recepci, a proto se zamyká s uzavřením restaurace (asi kolem 23 hod., ale to lze asi zvládnout)
  3) ubytovací zařízení sportovního klubu Spartak Slatiňany (na stadionu) v nové hale

  O jiném ubytování pozitivní informace nemám.

  Ať máte při výběru šťastnou ruku.

  J. Kopecký