9. 8. 2019 - Orienteering unlimited, 21. a 22.9., Schlag u Litschau

Borci, kteří netouží po proběhnutí v elitních terénech Mistrovství ČR na klasice se ve stejném termínu (21. a 22.9.) mohou proběhnout v sice neelitních, ale o to hezčích terénech mezi Litschau a Chlumem u Třeboně v rámci Orienteering Unlimited 2019 (současně Mistrovství Rakouska veteránů na krátké a klasice a juniorů na klasice). Pro většinu kategorií s minimálně dvojím překročením železné opony během závodu (a výletem k Medenici).

Vypsané kategorie a startovné pro české závodníky (5, 6, resp. 7 EUR podle kategorie) zkonzultujte v ORISu. SJH závodníci se hlásí tentokrát mailem na SJHprihlasky@seznam.cz s uvedením jména, kategorie, čísla čipu. Pozor, závodníci kategorií DH16–DH60 navíc uvedou datum narození a číslo OP nebo pasu. Termín pro SJH přihlášky je úterý 3.9. Přihláškový mail bude přečten ve středu 4.9., přihlášky zadány a následně se na něj už nikdo dívat nebude. Startovné bude vybráno v hotovosti na tréninku v týdnu před závody (či dříve).

Závod je pořádán ve spolupráci se SJH. Příspěvek SJH by měl spočívat (kromě administrativní podpory ze strany zejména Michala P.) též ve sběru kontrol po závodě, hlavně v sobotu a zejména těch na českém území.

Pro tuto činnost se hledají ještě 2 dobrovolníci, hlaste se v komentářích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.