Tréninky


NEJMENŠÍ DĚTI  trénují každé úterý 16:30 – 18:00. Podrobnosti u Terezy Hojné . Tělocvična pak v zimě (16:00 – 17:30)

STARŠÍ DĚTI  a ……. BĚŽECKÉ TRÉNINKY (Iva Benešová):

Pondělí Sraz v 16:00 u Benešů (pokud nebudou v neděli závody)
Středa Září – říjen Sraz v lese podle rozpisu mapových tréningů
Listopad – březen Běžecký tréning, sraz v gymplu v 16 hodin
Duben – červen Sraz v lese podle rozpisu mapových tréningů

Přijďte všichni, kdo si chcete společně zaběhat.


Datum? Den? Kde? Kdo? Poznámka?
4.9.2018 úterý !!! Mapa Dřevo Arnošt Komárek & sběrači Společný pro obě skupiny
12.9.2018 středa Mapa Medenice (Chlum u Třeboně) Honza Beneš & Iva B. Nová mapa Borůvkové království
15.9.2018 sobota !!! Choustník OK Střelka Tábor Dětská Liga Táborska s přespáním na hradu
19.9.2018 středa Choustník Michal + Vojta Pobuda + Kuba  
26.9.2018 středa Propojení Medenice + Rakousko Martin T. Ještě upřesníme po domluvě s „A“
3.10.2018 středa Bílá skála z Bílé skály Milan a Kája D.  
10.10.2018 středa Bílá skála od Číměře Parky & Milan K.  
16.10.2018 úterý!!! Dolní Pěna Dřevo vybledlé, klasické Petr N.2 Společný pro obě skupiny
24.10.2018 středa Hradiště Jirka M. & Zdeněk B. Poslední trénink před zimním spánkem
7.12.2018 pátek !!! Poslední Kufr + Valné hromadění Kuba + Honza  Tradičně netradiční

Výsledky tréninků najdete na webové stránce:

http://obasen.orientering.se/winsplits/online/en/default.asp

Dole na stránce najdete formulář Search events, do kolonky Organizing club zadáte SJH, zatrhnete políčko Classification-club a vyberete daný trénink.



Poznámky pro stavitele, vyzvedněte si:

1) mapu (Honza), 

2) celou tréninkovou sadu, sadu nerozdělujte! (k dispozici máte do lesa celkem 21 tréninkových krabiček (kódy 71-91),  návod na obsluhu krabiček  (opatrovník a stopař pohybu sady je  Martin T.,  jemu hlásíte mailem předání kompletní sady dalšímu staviteli a případné závady sady).  

3) tréninkový kufr (lampiony + stojany). Připravené tratě pak včas předejte Honzovi k vytištění.

Trénink by měl být zajímavý, neměl by být příliš dlouhý (čas vítěze v kategorii A cca 40-50 minut, v ostatních přiměřeně méně). Staví se vždy 3 tratě – A (= elita), B (cca HD14), C (HD12).

________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.