8. 11. 2012 - Poslední kufr 2012 – 2. zpráva

Místo startu a cíle: Restaurace U gobelínky. DOST BYLO BĚHÁNÍ – Scorelauf, volné pořadí kontrol po celém JH s časovým limitem 60´. Místo orientačního běhu však orientační chůze. Nechůze (či přímo běh) bude kontrolována a penalizována na trati rozhodčími. Přesná pravidla chůze jsou přiložena (on to vlastně ani nebude Scorelauf, ale Scoregehen). Vhodné pro všechny běžící (i za cenu penalizace), neběžící, chodící i vozící se s lidským pohonem. Po doběhu – vlastně dochodu – následuje slavnostní vyhlášení výsledků a zisk Putovního Kufru. Pravidla pro vyhodnocení vítěze jsou zatím tajná a nebudou asi ani nikdy zveřejněna 🙂 . Nechte se překvapit.
__________________________________________________________________________________________________________
Závodní chůze je takový pohyb kroky, při němž nedojde k viditelné (lidským okem postřehnutelné) ztrátě dotyku chodce se zemí. Oporová noha musí být bezpodmínečně napnutá (tj. nepokrčená v koleně) od okamžiku prvního kontaktu se zemí až do okamžiku, kdy je ve svislé poloze.
__________________________________________________________________________________________________________
Natrénujte si dopředu, na startu předvedete.
Kuba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Markéta :

  Ať to čtu zleva nebo zprava, nevidím tam hodinu začátku… 🙂
  Máme toho v pátek hodně, tak prosím o upřesnění.
  Děkuji.
  Markéta

  • Jarda :

   Ano, předseda klubu chce stupňovat napětí 🙂 Start Posledního kufru 15:45-16:15, uzavírka cíle v 17:30, začátek oficiální valné schůze předpokládám v 18:00, beseda s K. Gregorovou bezprostředně po ukončení schůze (řekl bych nejpozději v 19 h, spíše dříve). Podrobnosti v dnes publikovaném novém článku na webu… a budou se objevovat i dále. Jarda