14. 4. 2013 - MO Hradiště a Třeboň

Oba sobotní závody se podle mého názoru povedly. Nechci více hodnotit závod pořádaný vlastním oddílem, proto očekávám komentáře všech, kteří mají k závodu co říci. Já jsem v Hradišti /ani v Třeboni/ žádný negativní ohlas neslyšel. Počasí celkem přálo, na pořádání v Hradišti nás bylo dost a většina už opakovaně pracovala na svém „úseku“. Po organizační stránce výborná příprava na ŽB Čechy, který nás čeká v roce 2014. V Hradišti reprezentovala SJH jen mládež do HD14 a několik příchozích /na „bedně“ celkem 11 žlutomodrých dresů SJH/. Po krátké trati v Hradišti odcestovala do Třeboně na sprint už padesátka borců SJH. Kromě mládeže i ostatní, kterým ještě zbyla nějaká síla. „Běžel“ jsem i já a proto hodnotím. Závod se mi moc líbil. Vše klapalo a na bednu se nás dostalo krásných 18 kousků. Bohužel některým chyběl žlutomodrý dres – co na to řekneš, předsedo? Podrobné výsledky najdete na stránkách závodů. Věřím, že společná mistrovství dvou oblastí /KT a sprint/ byla přínosem a že se k nám závodníci zejména z oblasti Vysočina opět v hojném počtu rádi vrátí. P.S. Prosím fotografy o poslání fotek ze stupňů vítězů pro tisk /jen v dresech/. Díky.
Ivan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Olda :

    Ahoj Ivane,

    fotil jsem poctivě všechna vyhlášení, fotky jsou kompletní (tedy i pár momentek z lesa, shromaždiště, apod.) ke stažení na
    http://ulozto.cz/xoq7gMt7/ob13-4-2013-zip .
    Je to soubor 1,2GB velký, tak to bude chvilku trvat.

    Olda

  2. KUBA :

    Ahoj,

    Pozávodní Poděkování a Po trénování Pozvánka na Poklábosení.

    Díky všem zúčastněným za organizaci sobotních Mistrovských dvojzávodů. Myslím, že označení Mistrovské si zasloužíme :-)))

    Ve středu 17.4. po dospělém mapovém tréninku na Fabiánu (informace a přihlášky jsou na SOS webu) bude závěrečné vyhodnocení a vyúčtování závodů (vezměte si sebou prosím doklady a související faktury, abychom to mohli uzavřít).

    Restaurace Udírna v JH, je zamluvena ta část dole od 19:00.

    Díky Kuba.