22. 4. 2013 - KT Předklášteří a sprint Tišnov

Do vzdálené destinace vyrazila na třetí a čtvrté kolo LV jen část oddílu. Závody pořádaly oddíly Tesla a Mendelu Brno a byly velmi dobře obsazené /446 a 275/. Nás startovalo 22 a 18. Závody proběhly v pohodě a pořádku. Žádné větší potíže jsem nezaznamenal. Pro nás /zejména naše nejmladší borce/ byl terén na KT jiný, než na jaký jsme na Vysočině a u nás zvyklí. No,ale závodit se musí umět všude. Z mládeže se opět více prosadily dívky. Na KT se dostaly na“bednu“ :D14.2.Eliška, D16: 1.Perča, 2.Domča, D18: 2.Bára. Dobře běželi veteráni a na „bednu“ se dostal v H35: 2.Honza. Sprint v Tišnově už byl o něčem jiném. Zde rozhodovala atletická zdatnost a rychlé rozhodování za běhu. Bylo nás o čtyři favority méně, ale zbytek si vedl úspěšně. Pochvalu zaslouží dorostenky /možná v zimě i trénovaly?/ a jejich forma před nároďáky vypadá slibně /uvidíme na M ČR ve sprintu/. Stupínek vítězů okusili: D10: 2.Aneta, D16.1.Perča, 3.Parča, D18:2.Bára, H35:2.Honza, H65: 2.Ivan. Výsledky jsou již na stránkách závodů a mapy jsou na www.obpostupy.cz , tak se podívejte a své postupy zakreslete.