15. 7. 2013 - H.S.H. Vysočina cup /BOTAS/

Seriál vícedenních pokračoval pěknými závody v okolí rybníka Medlov. Mezi cca 1100 borci z mnoha zemí se našich 13 rozhodně neztratilo a v těžkých terénech i tratích prokázalo dobrou výkonnost. Počasí přálo, tratě byly pěkně postavené a panovala pohoda. Na bednu se prosadil v E1 Kája /ten měl smůlu v E2 na špatný tisk pořadí kontrol/, v E2 Milan Havlík a v E3 Jana /vyhrála/ a Ivan. V celkových výsledcích se na „velkou bednu“ dostali: D10N: 5.Míša. D16B: 6.Julča. H40B: 6.Honza. H50C: 4.Milan Havlík. H70: 5.Ivan. Za zvláštní zmínku stojí výkony našich juniorek v silně obsazené kategorii D21A: 9.Jana, 12.Terka /ta se vrátila z dlouhodobého pobytu v Kanadě a prokázala slušnou formu/. Seriál vícedenních závodů pokračuje téměř každý víkend, tak toho využijme k tréninku i k pěkné dovolené mezi „stejně postiženými“ přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. thank you for your comment , can you remocmend me some videos witha0 hacks that worksa0 ? I never played LOL in this post I just publish most popular videos on youtube about LOL hacks

  2. Mcee :

    Congrats. I even got my girlfriend hokeod. Now, I think that you just need some XmlHttpRequest stuff here and there just to be cool, and you’d be ready for /.