13. 9. 2013 - Večerní běh Novou Včelnicí

Tentokrát byl už 42.ročník tohoto pěkného běhu i s naši účastí. Je to dobře, protože před léty orienťáci tvořili většinu závodníků ve všech kategoriích. Běh byl /tehdy jako běh SNP/ součástí našich mezinárodních závodů „10.dnů OB“. Atleti už dávno vědí, že mají v orienťácích dobrou konkurenci. Bohužel běžná veřejnost nás má v mnoha případech za turisty s batohem, kde fyzický výkon je až druhořadý. I proto každé zviditelnění je pro OB přínosem. A naše dresy byly díky Oldově rodině a Vláďovi vidět i na stupních vítězů.
Výsledky: Ml. žákyně: 4. Aneta. St. žáci: 3. Vojta. Veteráni: 1. Olda,  3. Vláďa.
Dávám do uvahy pro 2014 – vypustit jeden trénink /ale dá se zvládnout obé/ a celý oddíl od mrňat po veterány směrovat do N.Včelnice. Propagaci oddílu to prospěje.