21. 11. 2013 - Jihočeská zimní liga „Sněhulák“

Začala prvním závodem v Křemži na mapě Bory 1:20 000 z roku Canon 24-105mm Lens Coffee Mug 1980. Běželo se v neděli a závodem končilo soustředění oddílu PGP /včetně řady „hvězd“/. Tratě postavili Jan Flašar a Petr Klimeš a vzhledem ke stáří mapy dobře. Jen začátek na mělké stružce dělal trochu problém, ale v hejnu se kontrola našla bez větší ztráty. Zbytek kontrol byl na jasných terénních tvarech /i na krásné vyhlídce/ a kontroly dostupné po cestách /s rizikem změny kvalifikace, nebo zmizením v běhu času/, nebo i terénem – pokud byl dobře průběžný. Hnědá, černá, směr, odhad vzdálenosti – to bylo asi hlavní. Líbilo se. Z oddílu tam byla Terka, já a pak oddílovi „příbuzní“ Jana a Martin. Start byl hromadný s rozdělovacími kontrolami a bylo nás tam moc. Výsledky neznám, ale věřím, že někdy také budou. V SO se běží druhý závod v Chelčicích na mapě 1:10 000 a jistě bude také dobrým tréninkem.Canon 70-200mm Lens Thermos Coffee Mug