8. 1. 2014 - Nová přihláška… a další

1. Na web přidán formulář nové přihlášky do oddílu – prosíme nové členy o vyplnění a odevzdání (převážně asi přes Terezu, Katku, Martinu…) co nejdříve, do konce ledna musí být registrace členů pro tento rok uzavřena. Formulář je a bude trvale v Oddílových dokumentech (Dokumenty – Oddílové dokumenty, dostupné po přihlášení).
2. Oddílové příspěvky nutno zaplatit rovněž do konce ledna, jejich výše se ani letos nemění – viz opět Oddílové dokumenty, číslo účtu je v Kontaktech.
3. Prosíme o aktualizaci vašich kontaktů (!) – zkontrolujte prosím (Kontakty – Členové oddílu), změny a opravy hlaste Jardovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. P.H. Nened řečeno. Pokud recidivista s deetsi ze1znamy v RT ukradne štangli sale1mu a flašku rumu, je chycen, ve zkre1cene9m ředzened dostane přiměřenfd trest, což nepochybně trest v de9lce 6 měsedců až 1 rok je ( 205/2), jelikož že1dnfd jinfd než NEPO trest do favahy s ohledem na osobu pachatele do favahy nepřipade1 a na druhou stranu s přihle9dnutedm k vfdši škody by byl delšed trest zpravidla nepřiměřenfd, ne1sledně (respektive ještě před kone1nedm HL) je propuštěn na svobodu, přičemž zase něco ukradne, je chycen odsouzen, propuštěn a tak poře1d dokola, než se ucho utrhne a je vzat do vazby předstižne9, jde pre1vě o situaci, kdy jednotlive9 trestne9 činy pachtele nejsou v souběhu, jelikož ten je přerušen pre1vě vyhle1šenedm odsuzujedcedho rozsudku. Ale pokud jde o shora naznačenfd předpad, napade1 mne ještě dalšed možnost, že ten nešťastnedk měl kupředkladu tresty dva, jeden do 1 roku (za banalitu) a jeden delšed, přičemž trest, na kterfd se amnestie nevztahovala již vykonal a v době vyhle1šened amnestie vykone1val již jen onen trest do 1 roku.