6. 4. 2014 - 1.kolo LV – Skuteč

Tak ten kolotoč závodů konečně začal. Oddíl se rozdělil na dvě poloviny – ti nejmenší s rodiči a několika dalšími museli za zvířátky na Hlubokou /sprint/ a pak do ČB /americké štafety/. Druhá polovina /24/závodila Nobis ve vzdálené Skutči v závodě na krátké trati. Poměrně malý prostor vzbuzoval obavy /podrost, mnoho jemných detailů/, ale nebylo to tak zlé. Dokonce se místy dalo běhat i lesem a přímo, ale obíhačky byly asi rychlejší. Pořadatelé jsou zkušení a závod dobře zvládli. Dokonce poručili i počasí, které bylo na běhání výborné. Dobré bylo i zázemí. Po dlouhé zimě jsme se znovu setkali s přáteli a se svými tradičními soupeři. Byl to pěkný závod a oddíl si vedl slušně. Pochvalu zaslouží zejména Aneta, Terka K., Kája, protože Nobis Jackets si troufli běžet v kategoriích vyšších než jejich věk. Vedli si dobře /a bude to ještě lepší!/. Z výsledků:
D12: 5. Aneta. D14: 1. Eliška, 5. Terka K. D16: 1. Julča. D18: 1. Perča, 2. Parča, 3. Domča. D21C: 6. Dominika K. D21D: Hanka D.
H12: 2. Jáchym, 4. Vojta, 5. Kája. H14: 2. Tomáš, 3. Vojta, 6. Kuba. H21D: 4. Michal. H35: 6. Milan, 7. David. H45: 3. Parky, 15. Kuba, 18. Milan H. H55: 4. Vláďa. H65: 1. Ivan
Příští týden /12.4./ nás čekají dva závody, které pořádá CTB. Jedná se již o Mistrovství oblasti – ve sprintu /postupy na M ČR/, a tak je naše veliká účast velmi žádoucí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Bruk :

    Your newsletter stteas the largest selection of Polish Pottery in September and October but your coupon is for October and November. Am I reading this wrong or are you having two separate events?