21. 7. 2014 - H.S.H. Vysočina cup 2014

Starý dobrý „BOTAS“ byl opět cílem mnoha tuzemských i zahraničních běžců /celkem cca 1000/. Závody se povedly, tak jak už to CHT za ta léta umí a to jak v lese, tak i v kvalitním zázemí. Pár chybiček by se asi našlo: třeba ten průběžný /bílý/ les byl mnohdy docela dobře průchodný a ten balvan, kolem kterého jsme běhali, zrovna nebyl v mapě. Prkotiny. Tratě byly postaveny pěkně a chyby byly v nás. Snad jen tratě pro nejmenší /HD10/ mohly být o trošinku lehčí. Nás tam bylo kolem třiceti a moc „šlehačky“ jsme neslízali. Na bednu se prosadil jen Honza /běhá mu to dobře/ v H40B. Do desítky se nás ale dostalo dost: D10: 5. Nela, 7. Kikina. D10N: 7. Káťa. D12A: 10. Aneta. D14A: 6. Eliška. D16B: 4. Domča. D21A: 6. Jana. D35C: 9. Martina. D40B: 7. Iva. H12A: 9. Jáchym. H40B: 3. Honza, 8. Olda. H45B: 8. Parky. H70: 7. Ivan. Počasí bylo nádherné až moc a na trati zejména klasiky chyběla u některých tratí občerstvovačka, nebo alespoň voda na dost vzdáleném startu. Na závody budeme vzpomínat rádi a „BOTAS“ bude zakroužkován v kalendáři i pro další roky. Pořadatelům patří dík.