17. 1. 2015 - Třeboň – úplně normální krátká trať

Sněhulák se Tichým podařil jako vždy. Tentokrát pro početné pole chtivých závodníků připravili normální závod na krátké trati a to bez jakýchkoli záludností – stálo to i v rozpise. A také to tak přesně bylo. Jen někteří hnidopiši hledali a snad i nacházeli nepodstatné maličkosti. Tady bych prosil Tomáše o zveřejnění tratí a map, no ať každý posoudí, jak to bylo. Pravda zvítězí! Jo – a bahno v neprostupné bažině prý bylo hluboké a málo ohřáté.
P.S.: pěkně jsme se proběhli, nás tam bylo tentokrát docela dost, zázemí špičkové. Díky, pořadatelská rodino. Doufám, že nemusel zasahovat pes záchranář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Milanh :

  Ivane,běžet v pravo byl ideální postup neboť když mi zmizela spodní část těla v bažině měl jsem v záloze variantu plavání.Určitě jsem na tom získal neboť za sebou jsem slyšel výkřiky typu“neprostupné“tudy to nejde!

 2. Tomas :

  Přikládám výsledky:
  http://sosjh.cz/wp-content/uploads/vysledky.pdf

  Ivana jsme se nakonec milosrdně rozhodli nedisknout, protože odvážně riskoval život kvůli lepšímu času. Ája nakonec nemusela jít do akce.

  • Ivan. :

   Vybruslili jste z toho inteligentně a až na ten jiný objekt/stůl/to bylo v pohodě.Moje volba přes bažinu mě stála asi 4 min.ztráty na Rachťu/obíhal/,protože jsem nedržel azimut a brodil se zbytečně daleko vpravo a pomaloučku.