26. 4. 2015 - Mistrovství ČR v nočním OB

Naši závodníci jsou téměř všude. Dva zástupce jsme měli i na tomto M ČR v okolí Brna a vedli si výborně. D50: 2. Jana Tichá /prohrála zlato o 6 vteřin/. H50: 9. Martin Tichý. Jaké to bylo nám řeknou na tréninku nebo sdělí v komentáři. V každém případě je gratulace na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. KUBA :

    Trať nočního závodu byla fyzicky i mapově náročná, místy bylo nutno lézti po všech 4 nahoru nebo dolů. Jako odtučňovací kúra naprosto ideální:-). Od někoho z H 50 jsem slyšela komentář: ..”jak jsem se postavil, tak jsem sjel dolů až ke kontrole” (to má tak někdo štěstí:-)).
    Na cestě do cíle bylo všem třeba přešplhat velmi hluboké údolí, některé kategorie si to tuším zopakovaly “pro velký úspěch” několikrát:-)). V mé kategorii vedl 2x ideální postup přes oblast s polomy, určitě i v dalších kategoriích – tyto oblasti byly bohužel trochu větší, než bylo zamalováno na mapě, takže místy bylo vidět na svazích různě poskajující a uvíznuvší a zase znovu poskakující světýlka – no, teď už mi to připadá hodně legrační, včera to bylo slabší:-).
    Byl to pořádný závod, krásný a těžký, já o vítězství přišla chybnou volbou postupu tj. jít přímo místo obíhačkou (ta vedla celkem hluboko dole), na 10.kontrolu, což jsem neměla dělat :-(. Už přemýšlím, jak natrénovat na noční na příští rok, asi už nebudu běhat ve dne, ale jenom v noci:-))). Jana