17. 8. 2015 - Ivanův dvojník spatřen

Ivan Gřunděl podal na Silesii velice přesvědčivé výkony. Považte sami: Vybojovat celkové 3. místo v kategorii o pouhé tři sekundy, to si jen tak někdo spočitat nedokáže.

Bohužel, sláva má i své stinné stránky. Narazil jsem na Ivanova dvojníka, který se zřejmě chtěl přiživit na jeho úspěších.Jako pravověrného člena našeho oddílu mě ovšem neoklamal; dobře vím, že Ivan by na veřejnost nikdy nevyrazil v nějakém pochybném dresu místo našeho krásného žlutomodrého. Podařilo se mi ho vyfotit (obrázek níže). Číslo si bohužel zakryl, aby nebyla poznat jeho pravá identita. Pokud máte nějaké podezření, neprodleně se mi prosím ozvěte. Tohoto dvojníka je třeba co nejdřív odhalit a předat orgánům Orientační policie. Děkuji za pozornost, konec hlášení.

ha ivan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. sosjh :

    No ano, hned mi to bylo podezřelé. Byl spatřen i na Bohemii, a co více, sedával s naším oddílem – často stranou, mlčenlivý až zádumčivý. Neúčastnil se ani odpoledních oddílových sezení na vyhřáté pláži jezera. Ke konci už se, dá se říct, ukrýval v houštinách, stále nám však poblíž. Spal neznámo kde. Vyvstávají otázky. Kdo jsi a co jsi udělal s naším žlutomodrým Ivanem? Tajný agent Jihlaváků před prestižními souboji štafet? Kryjí ho snad Benešovi? Nebo snad další z tajemných kousků našeho guru?…….

  2. Ivan :

    No a co.Byl to samozřejmě dvojník.Já bych na bednu neměl.Aby nebyl poznán,tak běhal v neutrálním dresu.Já jsem samozřejmě a uvědoměle sklízel vavříny na celkové bedně v našem krásném žlutomodrém oddílovém dresu.Ale toho si ten uplacený paparazzi nějak „nevšiml“!!Hanba mu!