12. 11. 2015 - RadioAKTIVNÍ PODZIM A ZIMA

Spinning, alpinning: lekce budou probíhat v neděli od 9:30 a od 11:00 na obvyklém místě. Budeme podle počtu šlapajících a naší domluvě budeme střídat spinningové  (celkem 15kol) a alpinningové (celkem 10něčeho)  lekce pod vedením Ivety. První šlapání již v neděli 22.11.  Zatím jsem objednal 10 lekcí, na dalším pokračování se pak můžeme domluvit. Cena pro nevýdělečné mládežníky 300,-Kč, ostatní 600,-Kč. Rezervujte si svoji účast na webu SOS JH a  pište si  i čas, abychom jsme se vešli (viz počty). Předběžně dřívější lekce spíše spinning, pozdnější lekce spíše alpinning. Peníze si od vás vyberu na první lekci.

Bosu: bohužel se nám sešlo pouze málo zájemců a speciální orientační BOSU lekci nebudeme po dohodě s Ivou otevírat. Iva zve své příznivce na její cvičení na pondělí ZUŠ od 19:30 a nebo středa v Edenu od 18:15.

Hory1: kapacita chaty je již naplněna (počítám Milane i s vámi). Takže další zájemce pouze jako náhradníky. Poprosím o zaplacení rezervačního poplatku á 500,-Kč/osoba/pobyt na oddílový účet (s textem platby Hory 1 + jméno). Celkové zúčtování pak dopočítáme.

Hory2: pomalu byste měli mít zaplacen rezervační poplatek á 2000,-Kč/rodina/pobyt.

Nezapomeňte  Poslední Kufr + Valná hromada již v pátek 20.11. !

Kuba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.