29. 2. 2016 - Sportovně – lékařská prohlídka 22.3.

pro vybrané členy KCTM bude letos 22.3. (úterý), tradičně u MUDr. Macka ve Žďáru n. Sázavou. Z našeho oddílu se týká těchto závodníků: Hojná E. a D., Dundáčková J., Blažková K., Kinštová T., Veselý V. a Koudelka T. Jmenovaní mají prohlídku hrazenou KCTM. Pokud by měl zájem ještě někdo další, může, ale vyšetření si musí hradit sám (cca 350,- Kč) a v tom případě je nutno se přihlásit. Pište prosím do komentářů, kdo z rodičů uvedených dětí by mohl zajistit dopravu a zda jmenovaní mohou v uvedeném termínu jet. Čas prohlídek bude ještě upřesněn, pro nás „zdaleka“ bývá začátek kolem 11 h.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Olda :

  Úplně nevidím efekt dělat to u Vojty po roce znovu a vůbec nemám kapacitu tam s ním jet. Olda

 2. Blažkovi :

  Bohužel Katka také nebude moci.Díky Petr

 3. Kinštovi :

  Ahoj, Terezka má recitační soutěž. Je to okresní kolo a dle vyjádření Terezky i její paní učitelky, pokud nepůjde, tak ji paní profesorka Machová zabije. Moc se tedy omlouvám, ale věřím, že pro KCTM je Terka cennější živá ač nevyšetřená než… vyšetřená. Nešlo by domluvit náhradní termín? Díky

 4. Milan D. :

  Julča se nezúčastnila zdravotních prohlídek pořádaných KCTM loni a nezúčastní se jich ani letos. Již v loňském roce jsem Aleše Petráčka žádal, aby ji do seznamu účastníků nezařazovali.

 5. Jarda :

  Hojní: Dominika se nezúčastní – bude až do Velikonoc v zahraničí, Eliška ano. Já ani Tereza v uvedený den bohužel nemůžeme jet.