22. 3. 2016 - Nové čipy

Objednáváme na oddíl nové ČIPY (SI 8 – nyní základní typ), za 750,- Kč. Barva červená nebo modrá. Pokud máte zájem, pište, prosím, ihned do komentářů – počet a barvu. Jsou to čipy rychlé a s kapacitou kolem 30 kontrol. Pro běžné použití zcela dostačující, objednávají je všichni, kdo nepotřebují supernovinky.
Pozn.: víte, že záruční doba čipu a jeho dobrá funkce je omezená? Že u starých čipů občas hrozí nenačtení kontroly? – viz odkaz na článek o funkčnosti čipů v Aktualitách (pravý sloupec).
Tereza, Jarda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. tišší :

  A ja jsem hrdy na svuj puvodni SI5 – ze jsem ho jeste neztratil.

 2. Jarda :

  No, to že nikomu z oddílu zatím čip neselhal, ještě nic neznamená – na statistiku velmi vzácných příhod je nás v oddílu málo 🙂 Trochu se omlouvám za možná zbytečný poplach, ale když to napsal člen soutěžní komise na oficiálním webu ČSOS, tak mi přišlo dobré vzít to na vědomí… I když logičtější se mi zdá mínění Sosny, že případný problém může být daleko pravděpodobněji v krabičkách spíš než v pasivních čipech… díky za odkaz na alternativní názor. Ono to naštěstí asi nebude tak horké… Sám mám čip SI6 a rád bych ho používal ještě řadu let… a nedávno jsem ho koupil i Tereze, těsně předtím než ten typ přestali prodávat 🙂 🙂

 3. To je reklama. Vite snad z oddilu o nekom, komu by selhal cip? U me jsem zatim vzdy selhal ja 🙂
  Vice zde:
  http://www.orienteering.cz/sosnoviny/

 4. sosjh :

  Kdo z přípravky si objednával přímo u mě v lednu, s tím počítám. Tereza