30. 3. 2016 - Závody v Rakousku – Litschau

Ve dnech 14.-16. května jsou mezinárodní 3-denní závody WALDVIERTEL FESTIVAL LITSCHAU. Blizoučko. Kdo nepojede na ŽA,ŽB má tak šanci si pěkně zazávodit v mezinárodní konkurenci. Zjišťujeme zájem, kdo pojede, tak se napište v komentáři do 10. dubna 2016.
Bližší informace hledejte na stránkách Jihočeské oblasti.

Ivan

Jenom na doplnění zprávy přikládám   přímý odkaz na webové stránky závodu. Závody zařadíme i do oddílového  přihlašovacího systému.

Kuba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Ivan :

  Pak není kam chvátat a přihlásit se podle vaši potřeby až do 4.5./viz rozpis/.Jihočeši berou jen do zítřka a zájem z oddílu je mizivý,ale třeba se ještě někdo rozhoupe.Zatím Komárci a já se hlásíme přes Jihočechy.
  Ivan.

 2. Eva Potužníková :

  Z naší rodiny by se zúčastnil Viktor. Podle toho, co píšou na stránkách závodu, se skupinová sleva nejspíš týká jen účastníků na všechny tři dny včetně pondělí.

 3. Arnošt :

  Hlásím sebe + 2 dcery. Vypadá to tady však na poměrně vlažný zájem, takže bychom se asi nejlépe připojili k výpravě Südböhmen, pokud nás Zdeněk Blabla ještě vezme (měl deadline na konci března). S ním nejspíš dosáhneme i na množstevní slevu na startovném (15% při 26 lidech, 20% při 41 lidech). Do středečního tréninku bychom se asi měli nějak domluvit a napsat mu „závazně“.

 4. Markéta Blažková :

  Ahoj.
  Pokud budu mít od Vojty Maděryče ubytovány filharmoniky bez jídla, tak bych jela, možná i s Verčou.