18. 4. 2016 - Mistrovství ČR v nočním OB-Doksy.

Tak se toho ujmu.Na toto první Mistrovství roku se vydalo šest našich borců.Nějaké zkušenosti z nočního běhání maji jen Tišší a také to bylo znát.Ostatní to zkusili většinou poprvé na velkém závodě a docela mile překvapili.Běželo se v okolí RS Termit v Doksech.Les většinou snad dobře prostupný a větší terénní tvary jen u delších tratí.Velkým úspěchem pro oddíl je stříbro Jany Tiché/měla i na zlato/i krásná velká bedna pro Martina.Výborný výkon podala i Domča a naše dvě nejlepší ženy,které si odváží ze závodu pěkně vysoký ranking.Honza“zakopl“na první kontrole a pak se chytal a jen se lepšil-některé mezičasy patřily mezi nejlepší.Výsledky našich:D18/38/:18.Domča.D21/36/25.Jana,27.Míša.D50/5/:2.Jana T.H45/25/:21.Honza.
H50/17/:6.Martin.
V neděli pak proběhl závod ČP štafet a tam jsme měli jen jednu štafetu a to v nejsilnější ženské kategorii D21/28/:21.SJH/Jana,Domča,Míša/.
Holky běžely slušně,vyrovnaně a na M ČR štafet mají našlápnuto.Věřím,že na dalších závodech ČP štafet postavíme více oddílových štafet-máme na to.
Na závodech jsem nebyl a proto jistě přivítáme přímé postřehy našich bojujících borců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Jana T. :

    Můžu přidat jenom svůj pohled- noční MČR se mi moc líbil, přišel mi velmi lehký, ale přesto se mi podařilo lehce přiblble vyrobit několik chyb, které mě bohužel stály 1. místo. Hlavní věc byla udržet azimut a dobře vybrat odrazový bod, protože vrstevnice nestály za řeč. Odbytý nebo žádný „attack point“ znamenal v plochém lese dlóóuhou dohledávku. Jinak taky romantika- louka s mlhou ve svitu čelovky byla přímo krásný estetický zážitek:-)