22. 5. 2016 - Nominace na Vyzývací pohár žactva

Na Vyzývací pohár žactva 4. – 5. 6. 2016 v Senticích a Ivančicích z našeho oddílu za oblast Vysočina nominováni: Blažková Kateřina i Veronika, Veselá Aneta, Hojný Jáchym a jako náhradník Nela Kubáková. Další info:
– z Jihlavy pojede bus (odjezd ještě upřesním), který to vezme přes Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě; pokud bude chtít někdo nastupovat ještě někde jinde po trase, nebo pojede po vlastní ose, ať se ozve Alešovi Petráčkovi – viz kontakt níže
– spaní bude ve škole v Ivančicích, na zemi, karimatku a spacák s sebou
– je zajištěna večeře a snídaně, účastníci nic neplatí (Večeře (So): kuřecí závitek plněný špenátem a sýrem s bramborovou kaší + pitný režim. Snídaně (Ne): Šunka, sýr, zelenina, pečivo + pitný režim.)
– náhradníci nechť si uvedený víkend rezervují, protože mohou být povoláni doslova na poslední chvíli (např. z důvodu akutního onemocnění někoho nominovaného); je to nepříjemné, ale jinak se to nedá realizovat
– všichni ať si ve vlastním zájmu překontrolují čísla čipů, která jsou zadaná do ORISu na sobotní závod ve sprintu (rozklepnout v přihlášených oddílech VYS)
Případné nejasnosti řešte s Alešem Petráčkem (SJI): mobil: 607 546 832, e-mail: alespetracek@seznam.cz
Jarda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Olda :

    Ahoj, jsem o tomhle víkendu pracovně v zahraničí a Denisa v sobotu v práci….najde se někdo, kdo pojede jenom k busu do Jihlavy, že by vzal Anetku? Díky!