13. 10. 2016 - Vzpomínky na klubový víkend + exkluzivní rozhovor

Náš oddíl byl na MČR hodně vidět, a tak jsem posbíral fotky ze všech možných zdrojů do jednoho alba: https://goo.gl/photos/dUPdSZfwZtFgUMEA7
Fotky jsou od: Petr Kadeřávek, Filip Ostřanský, O-news.cz, Blažkovi, já

Výsledky podrobně zmiňuje Ivan ve svém článku, já bych jen rád dodal, že jsem opět hrdý na naše družstvo. Dosáhli jsme výborného výsledku, když za našimi zády zůstalo celých 7 družstev. Díky všem účastníkům! Čestná zmínka patří veteránským členům týmu, Honzovi a Parkymu – se ctí zvládli opravdu náročné tratě. Honza dokonce běžel tak dobře, že za sebou nechal 1. úsek elitního družstva Pragovky. O tom ale více v rozhovoru níže:

 

Další fotky od Kubičků najdete zde: http://sosjh.cz/fotogalerie/nggallery/fotogalerie/M-%C4%8CR-%C5%A1tafet-a-dru%C5%BEstev-2016

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Flaska :

    Škoda,ze to nebylo ještě o 5 kilometrů delší. To bych se určitě dotáhl ještě do kontaktu se SJH! 😛