27. 2. 2017 - „Vetošův“ sněhulák č.4 – Dolní Pěna

Naši „Vetoši H50+“ připravili pro 93 startujících a za vydatné pomoci místních zastupitelů velmi kvalitní závod. To snad už ani nebyl Sněhulák, ale závod /až na čipy/ na úrovni oblasťáku. Od organizovaného parkování, výtečného zázemí s občerstvením v sále a hospodě, s průběžnými výsledky /hned po kontrole ražení/ promítnutými na stěně, teplými jídly atd. A sám závod: na nové mapě 1:5000 od Péti ml. – na Sněhuláka vysoko nadstandardní, Milanem zkušeně postavena krátká trať se stojany a velkými lampióny s kleštěmi na kontrolách, start i cíl s časomírou /displej na stromě/, s novými lávkami na potoku /využil jsem/. A ještě – závod měl mezinárodní účast, a to až z Thajska – borec Rachata Rattanathada závod po počatečních rozpacích zvládl. Potěšitelné je, že závodu se zúčastnili i místní, a to na závodních tratích, ale i jako doprovod dětí na fáborcích /další nadstavba tohoto Sněhuláka/. Pozor – nechválím oddíl SJH, protože jsme všichni běželi, ale naši agilní podskupinu „Vetoši H50+“ a ti si za tu vynaloženou práci pochvalu plně zaslouží. Z výsledků /uvádím celou velkou bednu/:
Kat.A : 1.Radek Teringl /VCB/, 2.Ratim Hošek /DOB/, 3.Honza, 4.Luboš Hošek /VCB/, 5.Jana, 6.Parky.
Kat.B : 1.Luděk Honsa /ACB/, 2.Martina Teringlová /VCB/, 3. Lojza, 4. Terka K., 5. Lenka K., 6.Aneta.
Kat.C : 1.Verunka, 2.Martin ml., 3.V.Teringl /VCB/, 4.-5.Jirka Holický ml. a Nela, 6.Aleš Kůrka /RKŘ/.
Ostatní : 1.Jan Vičar, D.Pěna, 2.Eliška Novotná, SJH, 3.Klára Hemberová, D.Pěna, 4.Šimon Hembera, D.Pěna, 5.Adéla Potužníková, SJH, 6.Míša Mikulíková, D.Pěna
Následující závody pořádá Písek a prý něco chystá i Arnošt. Tak si potrénujeme a sezóna 2017 je tady. Hlašme se na Jarní pohár /tam DT a štafety/.

Ivan

Díky všem pořádajícím vetošům 50+  (po závodu bych určitě navrhoval změnu názvu tréninkové skupiny na výstižnější – mezinárodní – označení Masters 50+1 ). Spojením iniciativního mládí mapaře s obrovskou  zkušeností organizátorů, krásným jarním počasím a podporou obce Dolní Pěna (DÍKY) se povedl uválet krásný Sněhulák. Fotoreportáž bude určitě následovat.

Díky, Kuba. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. PNml :

  Mástroši nezni vubec spatne.

 2. lojza :

  To by šlo Kubo. Čte se to Mastroši, že?

 3. Milanh :

  Děkujeme přátelé.

 4. Skvělý závod, díky moc za něj!
  Výsledky zveřejněny:
  http://snehulak.rsmonolit.cz/