20. 3. 2017 - Jarní pohár a Kačka v repre

Pod taktovkou PHK proběhly o víkendu 3 závody/noční,ČP stafet a klasika/ .Všude byli naši /ale jen 11 celkem/ a dařilo se. Námi nejvíce sledovaným závodem byl nominační závod dorostenek D16 o reprezentační tričko k závodům Středoevropského poháru v Polsku. Společně běžely starší a mladší dorostenky na trati D21C. V poměrně lehkém běžeckém terénu rozhodovaly vteřiny, každá malá chybka se vymstila. Podívejte se na mapu a postupy v příspěvku Martina – velmi zajímavé. Kačka běžela dobře s jednou malou přiznanou chybkou a v D16 doběhla pátá ze sedmi nominovaných /potvrzeno svazem/. Velká gratulace!! Výsledky celého víkendu:
Noční závod Michnovka:158 závodníků.Kat.D45/5/:3.Jana T.H35/16/:10.Martin T.Tišší se připravují zodpovědně na M ČR a bylo by dobře účast oddílu posílit.Nebojte se tmy.
Český pohár štafet Újezd :222 štafet.Oddíl byl zastoupen pouze jedinou/pro mne zklamání/ štafetou v kat.H135/13/:8.SJH/Honza-Iva-Martin T./.Dílčím úspěchem je výkon štafety CTB/Alča Voborníková-Jana Benešová-Kamila Gregorová/,která doběhla v hlavní kat.žen D21 na krásném 4.místě.Gratulace holkám z JH,ale i Alče.
Jarní pohár Újezd-závod na klasické trati a nominačky dorostu: 1313/9 našich/:D12C/37/:7.Verunka,23.Míša.D21C/116/:16.Kačka.D45C/28/:7.Iva.H14/47/:33.Vojta P.H35D/28/:3.Petr Bl.,24.Michal.H45/45/:8.Honza.H70/12/:8.Ivan.V dresu CTB:D21E:1.Kamila/7.Alča V./a v D21A/35/:3.Jana.
Probuďme se konečně ze zimního spánku.Velké závody jsou před námi/noční M ČR a ČP štafet u Jihlavy/a také začíná LV/JHB/.Tak do toho.