23. 3. 2017 - 6. (Dřevěný) Sněhulák, 25.3.

fotka Dřevo

Výsledky: zde s omezením na kategorie (nejvýše 12 let v C, samostatně běžící, všechny ženy a muži pouze do 16, resp. od 50 let v B). Tady výsledky podle toho, co kdo běžel (bez omezení na věk, pohlaví, samostatnost).

Závodníci kategorie D bez čipu mají nastaven čas na 60 minut. Pokud jsem na někoho nezapomněl, zdá se, že Dřevěného Sněhuláka se zúčastnilo hezkých 104 běžců. Díky za účast!

 

Mezičasy jsou tady. Chybí-li ražení, bylo raženo kleštěmi do mapy (bylo zkontrolováno).
 
K dispozici jsou pokyny (čtěte, ať se pak nedivíte) a nyní též startovka. Prezentovat (a platit startovné ;-)) můžete až do 11:30. Děti v kategorii D startují volně mezi 11:00 – 12:30.

Norové hlásí hezky, Medard též. Deštníky, pláštěnky a holinky nechte doma.

Po úspěšném Sněhulákovi v Dolní Pěně se můžete (kromě Sněhuláka č. 5 v Písku) zúčastnit též posledního Sněhuláka pro změnu v Horní Pěně. Koná se v sobotu 25.3.2017 v okolí rybníku Dřevo (možná se stihne i napustit a bude možné zahájit též koupací sezónu). Kromě koupání ale hlavně běh na další nové mapě, částečně v oblasti, která ještě před 15 lety byla loukou (tady stav 2003 a tady 2015). Informace v rozpise. Přihlášky pro SJH závodníky přes oddílový systém, ostatní v ORISu.

Obtížnost tratě C je cca DH12. Trať D bude až na výjimky bez fáborků, ale všechny kontroly na rozcestích, rozích oplocenek apod. Ve většině případů bude další kontrola na dohled od té předchozí (při pohledu na správnou stranu). Pouze obtížný úsek „lesem“ bude vyfáborkován (bude značeno v popisech).

Arnošt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. KUBA :

    Díky. Kuba.

  2. Martin :

    Namělo to chybu. Díky!

  3. lojza :

    Skvělé! Zdá se , že s mapaři se v SOSu roztrhl vodovzdorně upravený pytel. Tak snad abych za barákem zrevidoval Jitra. Po 30ti letech. Kdo mi s tím příští zimu pomůže? 🙂