31. 7. 2017 - BOHEMIA 2017/BOR/-Horní a Dolní Prysk.

Nejvíce navštívené/přes 1700,13 našich/ a ve světě známé pětidenní závody nezklamaly.Nabídly vše.Od počasí s chladem a deštěm,přes akorát až po nedělní vedro,přes velmi kvalitní pořadatelské zabezpečení se zázemím a co závodníky nejvíce zajímá náročné tratě.Perfektní mapy/1.10000 a 1:7500/a terén s mnoha detaily/skály,kameny,členitost/ to stavitelům usnadnily.Kdo zvládl všech pět etap a bez větších chyb,tak klobouk dolů.Nám se dařilo a většina bojovala v první půlce celkového pořadí/Tišší byli jen na tři etapy/.Uvádím naše borce,kteří doběhli všechny etapy:
D10/25/:8.Zbynďa.D14B/13/:7.Jindra.D40A/33/:12.Lenka.D45A/39/:7.Iva.F5/134/:4.Bára.H21B/40/:20.Arnošt.H45A/57/:14.Honza,42.Kuba.H75/16/:3.Ivan.D21E/28/:14.Jana/CTB/.
Teď čeká 12 našich ADVANTA.Ať se daří a po návratu dejte na stránku zprávičku jaké to bylo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. lojza :

  Malý dovětek s velkým koncem:
  Jeden výkon vyžaduje býti vyzdvihnut z bláta (1. 2. 3.etapa) a prachu a písku (4. a 5. etapa) Novoborských terénů.
  S pokorou a odhodláním jemu vlastím nastupoval nejmenovaný borec mezi světovou elitu ( viz níže ) a statečně a chrabře probíjel se etapu od etapy pořadím vzhůru.
  Po 4. etapě ocitá se na 4. místě se ztrátou pár minutek na bronzovou příčku, a od té chvíle jeho sveřepý výraz odráží stav jeho mysli.A tak zatímco ostatní, méně zkušení, tráví čas mezi etapami běháním po obchodních, turistických a zábavních centrech, jeho léty vycizelovaná 16 ti hodinová příprava na lůžku ve vodorovné pozici již brzy přinese své kovové ovoce.
  Toho horkého nedělního dne je již od rána nějaký zamlklý. Z planoucím zrakem odchází na start již o něco dříve aby mu jeho příležitost neproklouzla mezi dezénem jeho
  I-novů X etc…
  Již v půlce trati smazává náskok závodníka se dvěma jmény a jedním příjmením a za uznalého komentu hlasatele si dobíhá pro bronz hned za jedním bývalým a jedním současným mistrem světa! Gratulujeme!
  I když jeho vyspělá mentální a vpravdě asketická příprava není pro všechny tak naopak všem se doporučuje využít jeho vstřícných rad, pro nás léta budovaných.
  Všichni již víme o tom jednom z nás kterého se nebudeme stydět zeptat jak docílit svých rozličných, vytoužených cílů.
  Protože medaile z Bohemie se nevozí každý rok , vlastně dva. A letos má obzvláště cenu.
  Ještě jednou gratulka!