19. 3. 2018 - Řásná je jasná! 23.-25.3.2018

Víkend se blíží, hlásí jarní počasí ? Pokyny pro přihlášené jsou zde.

Jarní, mapové, oddílově soustředění. Díky Milanovi  je jako nový  prostor pro oddílové soustředění   zajištěna Řásná. Takže Řásná je jasná, ubytování  Velkopařezitý camp , přímo v  jeho penzionu Pod borovicí + vytápěné chatky (podle počtu účastníků) s veškerým komfortem = teplá postel + teplo + teplá voda + studený Velkopařezitý + plné penze pro sportovce  =  Běž a Jez! Jez a Běž !  Po těžkém tréninku pak  lehká strava šampiónů  – zaříná v pátek večeří a končí v neděli obědem. Termín soustředění tedy od pátku 23.3. do neděle 25.3.2018.  Přihlášky pouze  do konce února v oddílovém přihlašovacím systému  (původní přihlášky na Lipnici jsme smazali, přihlaste se tedy znova). Předpokládaná cena (bude ještě upřesněna)  cca do  950,-Kč/pobyt  =  to je krásné počasí + postel + plná penze + tréninky + mapy + vzdušný poplatek obci Řásná + ranní rozcvičky + večerní mapová teorie + něco tak krásného  v lese 🙂

Oddílové  naděje v kategorii U25 (věk v rozmezí od samostatně do lesa až  do 25 let )  pak s finančním oddílový příspěvkem (ještě doladíme).   Program tréninků zveřejníme později.

  Informace u Milana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Jíťa Novotná :

  Novotní na Řásnou nepojedou,prosíme odhlásit i obědy

 2. michal :

  co je to TETA?

 3. Arnošt :

  Lenka má v přihláškách objednanou trať B, ale i pro ni prosím mapy tratě C. Lenka je stále polochromá, bude chodit s Radkou. Dík.

 4. Ivan :

  Ivan jen sobotní dopolední trénink.Na víc nemám
  a hned jedu domů.Díky.

 5. Vláďa N. :

  Upřesňuji : Vláďa + Jakub příjezd so na trénink, odjezd ne po obědě . Nocleh ano. Začínáme so 2x oběd + 2x večeře a ne 2x snídaně + 2x oběd. Díky. V.

 6. Míša :

  Jen bych se chtěla ujistit: mám ubytování? Míša M.

 7. Milanh :

  Ti kdo na soustředění nespí doplní do přihlášek jestli chtějí v So oběd nebo další stravu (snídaně,večeře).

 8. Milanh :

  Což takhle dát si 4denní na úvod sezony! Ano, čtete dobře. Na závěr soustředění bude vyhlášení nejlepších borců na trati A,B,C.