2. 5. 2018 - Trénink 8.5. – Mistrovství SJH na krátké trati

Výsledky a mezičasy
Výsledky (pdf)
Mezičasy (pdf)

Vzhledem k tomu, že si několik závodníků spletlo prohlubeň se skalním srázkem, vzájemně od sebe vzdálených 40 m (5 m výškově, kódy 73, resp. 86), zveřejňuju (pro lepší posouzení nominace na oblastní mistrovství oddílovou trenérskou radou) též výsledky, kde jsou tito oddisknuti (no, u dvou z nich byla navíc uznána ještě jedna kontrola, na které „určitě byli“, ale čip si ji nepamatoval ;-)):
Výsledky a mezičasy po oddisknutí
Výsledky po oddisknutí (pdf)
Mezičasy po oddisknutí (pdf)

A tady je galerie 21 kontrol. Vybraným závodníkům zejména doporučuji prohlédnout si rozdíl mezi skalním srázkem (fotky 10 a 11) a prohlubní (fotky 12 – 14).

Trénink na Den vítězství (resp. den před Dnem vítězství?) bude v úterý 8.5. od 10:00 v Moravově lomu (na mapě jsem ušetřil zelenou, o to víc si užijete černé s hnědou ;-)). Vzhledem k oblastnímu mistrovství na krátké trati, které se běží hned následující sobotu, vyhlašuji tento trénink za Mistrovství SJH na krátké trati 2018. Na základě výsledků určí trenérská rada oddílovou nominaci na oblastní mistrovství 😉

Parkujte úsporně u odbočky na Bílou (pod Řasami u silnice Horní Pěna – Číměř). Ke shromaždišti jděte nejprve cca 150 po silnici (resp. okraji lesa) směr Bílá, u menší skládky s varováním na přítomnost fotopasti se vydejte po nejširší lesní cestě západním směrem do lesa (ještě cca 150 m), viz mapa.

Na tratě A, B, C se hlašte obvyklým způsobem v oddílovém systému, na trať D (dětskou) se hlašte mailem (těch, kterých se to týká, vědí kam). Sběr kontrol započne nejpozději ve 12:30, uzavření startu se předpokládá v 11:00. Startovní čas (pro kategorie A, B, C) si můžete jste si mohli rezervovat na odkazech, které byly níže. Startér si však vyhrazuje právo drobných i větších, předem neohlášených změn. Přihlášeným závodníkům, kteří si sami neurčí startovní čas, bude byl tento během pondělka 7.5. nalosován. Konečná startovka je tady.

Parametry tratí:    A   5 960 m   26 kontrol
    B   3 440 m   15 kontrol
    C   2 330 m   10 kontrol
    D   1 670 m   10 kontrol

Popisy budou na okraji mapy. Vzhledem k charakteru kontrol (jižní strana severního balvanu, jáma, okolo které je na mapě pět balvanů a tři kupky apod.) se může hodit mít je v popisníku. Na startu budou k dispozici nůžky a bude poskytnut čas na odstřižení popisů a jejich vložení do popisníku.

Upozornění pro A: Kategorie A má na trati výměnu mapy. Obě mapy však dostane závodník na startu (vytištěné na levé, resp. pravé straně papíru, alá Kaňk 2016). Cíl na první (levé) mapě (razí se stejně jako každá jiná kontrola) = start (trojúhelníček) na druhé (pravé) mapě. Závodník plynule pokračuje, konec trati je až v cíli druhé (pravé) mapy.

Upozornění pro A, B, C: Cíl není v místě startu. Od startu není daleko, ale musíte si ho najít jako jakoukoliv jinou kontrolu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Milanh :

  Brutální Nikita = Brutální Arnošt

  Díky

 2. Ivan :

  No,bylo to drsné,jak má Mistrovství být.Akorát
  se to mělo jmenovat M ČR/pochybuji,že bude těžší/.Arnošte díky.Už jsi se zapsal jako stavitel náročných tratí,budeme s tím počítat.
  Trať byla pěkná,promyšlená.Příště vypiš ještě kat.P/pro doprovod a začátečníky/.
  IVan.