25. 2. 2019 - Lékařské prohlídky 2019


ve spolupráci se tréninkovým střediskem Vysočiny připravujeme na druhou polovinu března (termín upřesníme) sportovní lékařské prohlídky ve Žďáru. Tato prohlídka bude zdarma, bude plně hrazena ze SJH (a střediska), Za SJH budeme objednávat prohlídku pro T. Kinštovou , J. Novotnou, J. Hojného, M. Pobudu, N. Kubákovou, K. Dundáčka , V. Blažkovou, M. Nouzu, M. Benešovou. Pokud jste na seznamu a budete si prohlídku zajišťovat sami, napište se pod článek, zrušíme váš termín ve Žďáru. U ostatních aktivně běhajících (NŽ) předpokládám, že se sportovní lékařskou prohlídku se zátěžovým testem zajišťujete u svých sportovních lékařů. Upozorňuji, že termín doložení platné sportovní lékařské prohlídky je konec března 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Anonym :

  Jíťa Novotná v úterý do Žďáru nepojede,je marod

 2. Anonym :

  Vojta má termín 3.5. v Jihlavě.

 3. David Kinšt :

  Hele kamarádi, já mám ale Škodovku, tam víc jak čtyři lidi k sobě nevsoukám… Terezka ještě neřídí… To znamená, že u Lidlu můžu vzít jenom tři sportovce (k Terezce, kterou naberu předtím u gymplu…).

 4. Milan D :

  Já tedy Káju, Jáchyma a Michala do Žďáru odvezu. Odjezd ve 14.00 od 2.ZŠ v Janderově ulici. Potvrďte mi, že tam kluci budou.

 5. Honza :

  2. 4. úterý v 15:00 hodin – Blažková V., Kinštová, Novotná, Kubáková, Benešová – doprava autem , řidič David Kinšt, odjez od Lidlu v 13:30

  2. 4. úterý v 15:45 hodin – Hojný, Nouza, Dundáček, Jelínek K., Jelínek F. – doprava autem , řidič ???

 6. Nela :

  29.3. mimo republiku, kdyžtak jí dovezeme na náhradní

 7. Petr N. :

  Michal počítá s prohlídkou ve Žďáru v jakémkoliv termínu.

 8. KUBA :

  Bohužel proplácet prohlídky u jiného lékaře z oddílu nelze, na platbě prohlídky se podílíme pouze částečně a musíme dodržovat pravidla stanovená pro středisko mládeže Vysočiny. Můžete mít sportovní prohlídku (se zátěžovým testem) i u jiného lékaře, kterou si ale uhradíte sami.

 9. Kubákovi :

  Pokud si tedy někdo ze seznamu sportovní prohlídku zajistí sám u vlastního lékaře, bude mu také placena oddílem?

 10. Jíťa :

  Jíťa je také na horách (13.-16.3.)

 11. Milan D :

  Kája je rovněž od 13. 3. do 16.3. na horách.

 12. michal :

  Ahoj, Vojta je od 4.3. do 22.4. mimo republiku. Díky

 13. Petr :

  Díky za informaci. Verča je v termínu 10.3.-15.3.2019 na lyžařském kurzu. Pokud bude termín prohlídky po tomto datu pak s ním počítáme.