25. 4. 2019 - POŘÁDÁME: neděle 28.4. v Horní Pěně

Postzávodní prosba ředitele závodu: Kdo může, přijďte v pondělí v 16:30 znovu na shromaždiště pomoci s úklidem (pořadatelé se po závodě rozprchli nějak rychle a úklid se nestihnul). Je to tak na 1 – 1,5 hodiny. Kdo má, kýbl, koště, hadr s sebou, kdo nemá, nějaké úklidové prostředky dostane. Díky.

PS: NEPRŠELO!.

Alokaci pořadatelských zdrojů k jednotlivým úsekům vizte zde (změny vyhrazeny). Tučně a na prvním místě je vždy uveden vedoucí úseku. POZOR, někteří (mladí a nadějní) jsou zvýrazněni červeně – mají dvě funkce, které na sebe navazují. Další informace ohledně času srazu (pro většinu úseků brzy po rozbřesku) atp. v týdnu před závody.

Blíží se pomlázka a hned po ní závod Ligy Vysočiny/Jihočeského žebříčku, který pořádáme v neděli 28.4. s centrem na hřišti u hráze Dřeva nad Horní Pěnou. Start závodu v 11:00, pořadatelské činnosti však již od ranního kuropění. Přiložení pořadatelské ruky k dílu víceméně povinné pro aktivní a velmi aktivní členy oddílu (či jejich zákonné zástupce), vítané i u členů bez přívlastku. Přispět lze též dodávkou pochutin (zejména domácí buchty, koláče, bábovky, a další obdobné pekárenské výrobky), jež budou prodávány v SJH bufetu závodníkům. Napište do komentářů (pokud možno) do pátku 12.4. jakým způsobem (pokud vůbec) jste schopni přispět ke zdaru akce. Uvádějte buď osobní účast nebo dodávku pochutin (jakých?), případně obojí 🙂 Děti do 14 let se mohou normálně hlásit i na závod v přihláškovém systému.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.