2. 5. 2019 - Trénink, Intrakompas E2

Předběžná startovka pro hendikepový start E3

Tři ztracené stojany, dvě krabičky, chybějící kontrola č.3 na trati „B“, chybějící mapový start, chybný kód na kontrole č.15. Toť výsledek špatně odhadnutého času. A ještě bordel po nohama. Tímto se všem omlouvám za zpackaný trénink. Honza

Výsledky, Výsledky po dvou etapách

Posunutý start, záměna kódů, chybějící kontroly, dohlášky na poslední chvíli – pro vyčítače to byla myslím dobrá příprava na vícedenní.

Pokud byste chtěli porovnávat mezičasy s mapou, tak v mezičasech nejsou kontroly 77 a 87 a kontola 78 má kód 87. Ty šedivé mezičasy na webu Winsplits dopočítává – například u kontroly 74, která na místo domigrovala až během tréninku.

Jinak, já jsem si to velice užil (viz výsledky) a myslím, že by si mapa někdy zasloužila závod s centrem na Medeninci. Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Petr N. :

  Trénink byl perfektní, Honzu jsem v cíli nepotkal, abych mu poděkoval, tak to činím teď.Jen škoda, že Péťa chvátal a já si taky nemohl dát to pivo, jako někdo… Martin má pravdu, v penzionu by bylo dobré shromaždiště.

 2. Petr :

  Myslím, že jsme si trenink všichni náležitě užili. Díky. Ještě jeden dotaz pro nás méně bystré. Jestliže je další trenink hendikep, neměl by prnní startovat vedouci závodník.

  • Anonym :

   Ano, to bude novinka na Interkompasu, bude to jak na dostizich:

   Pro handicapové dostihy se stanovuje koním zatížení v závislosti na jejich předešlých výsledcích. Cílem je dát všem koním stejnou šanci na vítězství.

   Zatim tedy zkousime handicap casovy, i kdyz s tim zavazim by to taky nebylo marne.

 3. Kinsti :

  Honzo, buď v pohodě, počasí vyšlo nádherně a David byl moc rád, že si mohl dát po doběhu točený pivo😉

 4. PNml :

  Nechci být hnidopich, ale v součtu mám o téměř 7 minut více, než je skutečností.

 5. michal :

  Chtěl bych zažít více závodů, kdy mi kontrola beží naproti! Díky – bohužel jen jedna….