20. 5. 2019 - Žebříčky B, 1.-2.6. a 15.-16.6.

Na základě v komentářích vyjádřeného zájmu (17 osob) bylo na noc z 15. na 16.6. zajištěno ubytování ve zděné budově autokempu Olšovec v Jedovnici. Čeká na nás šest pět třílůžkových a jeden pětilůžkový pokoj, zatím tedy máme jednu postel do rezervy pro případného opozdilce a již i 18. postel je obsazena (závodnicí JaBe) a též 19. postel je obsazena (závodníkem KaDu). Případní další opozdilci nechť sami kontaktují kemp a dozamluví si další pokoje, případně chatky.

Pro Honzu: přímo v kempu se údajně nachází hospůdka a prodejna potravin U Šedýho vlka, podle map.cz je hned u kempu restaurace Partyzánka a na nedaleké hrázi rybníka by potom měla fungovat restaurace U Hastrmana. Hlady tedy snad nezemřeš.

V rychlém sledu se budou konat dva dvojzávody Žebříčku B, Čechy – východ. Nejprve 1. a 2.6. v blízkém Větrném Jeníkově, následně 15. a 16.6. ve vzdálenějším Vranově (mezi Kuřimí a Adamovem).

Větrný Jeníkov: jedná se současně o Ligu Vysočiny (oba dny), startovné v ceně vysočinských oddílových členských balíčků (resp. za peníze pro členy nízkých úrovní jako obvykle). Veteráni se mohou hlásit i do kategorií s nulou na konci (např. H40B), tratě kategorií DH(VV)B jsou shodné s tratěmi DH(VV-5)B a do Ligy Vysočiny se započítají ze spojených výsledků příslušných kategorií. V kategorii s nulou na konci však můžete spíše pomýšlet na stupně vítězů 🙂 Uzávěrka přihlášek v oddílovém systému již ve čtvrtek 16.5.!

Vranov: uzávěrka přihlášek v oddílovém systému sice až ve čtvrtek 30.5., ale již před tím bude vyvinuta snaha zamluvit vhodné ubytování. Zájemci o hromadné ubytování, vyjádřete nejpozději v neděli 19.5. svůj zájem v komentáři k tomuto článku (se seznamem osob, které chcete ubytovat).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Anonym :

  upozorňuji na možnost pozávodního vyžití na půl cesty z Vranova do Jedovnice (opáčko z Ze-De):
  http://www.rudice.cz/index.php?page=priroda

 2. lojza :

  Lojza 1x
  (+ Pěnové)

  (Pěnové viz. Wikipedie – odbojný kmen Pěnů
  sídlící v lesích jižně od Jinřichova hradu v dobách minulých)

 3. Anonym :

  Potužníkovi 4x

 4. Honza :

  Benešovi – 3 x

 5. Anonym :

  Pobudovi – 2x (♂)