20. 6. 2019 - POŘÁDÁME: Interkompas 45


ČTĚTE, BDĚTE a hlavně VYPLŇUJTE
TABULKU
,

Jak doufejme všichni pravidelní čtenáři tohoto webu vědí, na konci prázdnin, které se nezadržitelně blíží (včetně jejich konce), pořádá oddíl, v termínu 30.8.–1.9. třídenní závody Interkompas 45 s centrem v LDT Bílá skála. Žactvo se může hlásit k závodění obvyklým způsobem v oddílovém systému. Všichni ostatní narození v roce 2004 a dříve, zejména pak aktivní členové, velmi aktivní členové i velmi aktivní členové – závodníci (a jejich zákonní zástupci) jsou srdečně zváni přiložit pořadatelskou ruku k dílu. Aby bylo možné zavčasu posoudit, zda nebude pro nedostatek pořadatelů nutné závod zrušit, napište prosím, ještě před shlédnutím vysvědčení svých, svých dětí, vnoučat atd., do následující tabulky, v kterých dnech (lze již od čtvrtka 29.8.) jste připraveni přispět ke zdaru celé akce. U jednotlivých dnů lze připsat např. „pouze odpoledne“.

Bufet v co možná největším rozsahu budeme v plně vlastní režii zajišťovat pouze v sobotu, kdy se poběží z louky u Hejlíčku. Na tento den lze v tabulce nabízet též dodávku domácích buchet, koláčů apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. michal :

  Máme nějaký plakát k IK? Pošlete mi ho nebo nechte odkaz. díky

 2. David Kinšt :

  Arnošte promiň, jenom technická poznámka: ale telefon mi píše, že tabulku nemůžu upravovat ale jenom prohlížet… Nejsou blbě nastavený parametry sdílení..?

 3. Arnošt :

  Ne, bylo by hezké, když by se místo toho podílela na organizačním zajištění…

  • Kubákovi :

   Rozumíme. Děti mají za sebou různé množství závodů (i proto, že na mnohé se ani nenominují), tréninků (protože jsou třeba nějaký čas zdravotně indisponovány) tzn. zkušeností. Některé děti mají výhodu, že je mapu učí rodiče s mnohaletými zkušenostmi, některé děti učí mapu jejich oddíl. Pak jsou tu blízké třídenní závody …

 4. Kubákovi :

  tzn., že D16 nemůže na tomto vícedenním závodu běžet svoji kategorii?