18. 9. 2019 - MTBO – MČR družstev na Zvůli

Sympatizanti MTBO (možná zárodek vznikající MTBO sekce?) upozorňují na dva závody ČP v MTBO a MČR družstev v MTBO, které proběhnou v sobotu 12. 10. a v neděli 13. 10. na naší domácí půdě – na Zvůli.

Oba závody ČP odstartují v sobotu (9:30 – middle, 14:00 – sprint) a zúčastnit se jich můžete i jako neregistrovaní v sekci MTBO, a to buď v příslušné kategorii (váš výsledek ale nebude započítán do výsledků ČP ), nebo v kategorii OPEN.

Na neděli je naplánováno MČR družstev s hromadným startem ve vlnách v 10:00. Zúčastnit se může:

  • družstvo ve skladbě MWMWM, tedy tři muži a dvě ženy (jednu ženu je možné nahradit závodníkem kategorie M14). Pokud by bylo složeno z registrovaných členů jednoho klubu ( i v pěším OB), bude hodnoceno v pořadí MČR
  • družstvo ve skladbě MWMWM (kategorie MWMWM200 – Veteraniáda ČR) – tedy tři muži a dvě ženy, všichni příslušníci kategorií 40 a vyšších. Opět v případě, že jsou všichni členové jednoho klubu, budou hodnoceni do Veteraniády.
  • Jednotlivec v kategorii OPEN

Pokud byste měl někdo zájem se zúčastnit, hlaste se v komentářích pod článkem, domluvíme hromadné přihlášení a další podrobnosti. Obzvláště pěkné by bylo, kdyby se nám v neděli podařilo sestavit klubové družstvo. To by bylo možné doplnit i z řad nečlenů, ovšem už bez nároku na hodnocení v rámci MČR.

Jen pro upřesnění – závod družstev není závodem hlídek – jde o štafetu ( s pravděpodobně farstovanými sudými a lichými úseky ), kde sudé úseky jedou ženy a liché muži. Předpokládané časy vítězů lichých úseků jsou 35 minut, sudých úseků 25 minut.

Rozpis závodu najdete zde: Rozpis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.