17. 10. 2019 - Zvažte a předběžně se zapište do komentářů:

vedle již tradičních každoročních akcí se dostáváme i k návrhu „jarněletních“ společně organizovaných oddílových akcí pro rok 2020. Pro jeho finalizaci a zahájení příprav potřebujeme zjistit váš předběžný zájem a nebo zjistit i nějaké další náměty a nápady. Takže se (je) pište do komentářů přímo pod tento článek. V návrhu zatím jsou:

 1. trénink(y) ve čtvrtek 9.4. a pak navazující tři etapy (pátek-neděle) Velikonoc ve skalách, které každoročně pořádá oddíl Kotlářky Praha v oblasti Kokořínska a Máchova jezera (viz. minulý ročník), v 2020 tedy etapy v termínu (pátek 10.4. až neděle 12.4., děti mají prázdniny a je volno? Tréninky pak můžeme uspořádat na mapách v nejbližším okolí Velikonoc (nebo společného ubytování).
 2. Mistrovství světa veteránů (tedy Masters:-( ) na Slovensku v termínu 7-15.8.2020, aktuální informace na těchto stránkách. Pozor tady docela hoří termín pro přihlášky (poslední termín bez navýšení startovného končí již 7.1. 2020), ale hlavně velmi rychle mizí možnosti ubytování!!!! K mistrovským závodům veteránů je pořádán i „ne veteránský“ doprovodný závod.
 3. prázdninový tréninkový kemp v Rakousku (Innsbruck) v termínu 24-29.8.2020. Informace se snad brzo objeví na tomto webu. Dle předběžných informací uspořádají tréninky pondělí až čtvrtek a od čtvrtka do neděle pak etapové závody.
 4. a tady se pak objeví vaše náměty, nápady?????? Díky Kuba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Michal :

  Pobudovi mají o Velikonoce tradičně zájem, účast já + slabá H14 a (zatím bez přívlastku) D10
  Innsbruck, nevím v kolika, Vojta se rozhodl na GVN nestrávit ani vteřinu navíc a chce si zkazit prázdniny šprtáním….2-5?

  Kdy jsou Dolomity?

 2. JB :

  Celá Benešovic rodina (spíš aktivně běhající/bloudící část) plus jeden Novák plánují jet na Velikonoce a to i v případě, že se nedohodne žádný trénink navíc.
  Já a Kuba dále uvažujeme nad tím Innsbruckem nebo Dolomity, o kterých psali Tišší, budeme rádi, když se k nám někdo další připojí.

 3. Petr N. :

  Bod č.2: Alena a Petr N. + Michal Karst cup

 4. Honza :

  Bod č.2 : Iva a Honza B., ubytování máme již předběžně rezervováno spolu s Nouzičema (rychle
  možnosti ubývají)

  • Parky :

   Jestli bude přihláška za oddíl.Já pojedu jen na lesní závody-klasika,krátká.Ubytování a cestu řeším sám.

   Parky