30. 10. 2019 - Výlet na kole 2.11.

Ahoj orienťáci,
je na čase si ještě užít kolo a tímto navrhuji společný výlet na kole v sobotu 2.11. . Tempo určují naše děti (asi Vojta …). Předpokládaná délka cca 40 km. Sraz na dětském hřišti na Jakubu v 13.00. Prosím do komentářů potvrdit účast (ať netrpěliví někomu neujedou

:-)

). Vítaná účast dospělých peníze s sebou – snad bude i pivko. Změny možné jen dle počasí (zima není překážka) – prosím sledujte komentáře.
Těšíme se na Vás Blažkovi z Jindřiše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Iva :

  Velice se omlouváme všem účastníkům dnešního cyklovýletu za naše technické a kvalitativní nedostatky. Pokusíme se alespoň něco napravit a budeme moc rádi, když nás příště zase vezmete s sebou.

  • Zdeněk :

   Není se za co omlouvat. Spíše já jsem měl špatný pocit z toho, že jsem podcenil některé věci. Na jaře zopakujeme, třeba i z kontrolama ať zkušený orientaci mají aspoň nějaké výhody oproti mládeži 🤗. Kolu a OB zdar.

 2. Zdeněk :

  Ahoj,

  z důvodu špatného počasí posouvám začátek výjezdu na 14:00. Prosím do komentářů napište, zda se někdo zúčastní. díky

 3. Marta :

  Skvělý nápad, my jsme celý víkend ve Zruči nad Sázavou. Budeme se těšit na další vyjížďku. Je potřeba trénovat na „Po stopách Jacka Ferneta“.

 4. Ivan :

  Bohužel už na to nemám,uvažuji o E kole.Mohu ale někomu kdo nemá kolo půjčit/stačí dofouknout/.Mám dva staré horáky,ale slušné-KTM a Scott-oba v Deore.
  Ivan

 5. Jirka :

  Ahoj, my máme dopoledne jiný program, ale pokud to stihneme, rádi se přidáme určitě s Kubou, možná na část i se Zuzkou a Jáchymem na tyči.

 6. Iva :

  Super nápad, rádi se přidáme, ale kvalita našich kol (na rozdíl od kvality nás samotných) není právě vhodná na nějaké výkony. Vojta to pravděpodobně zvládne objet dvakrát, než do zmiňované hospůdky dosupím já.