16. 6. 2020 - Poslední pořadatelské instrukce

Poslední instrukce pro pořadatele oblastního mistrovství v sobotu 20.6. na louce u Bílé:

V pátek není třeba žádná pomoc ,,běžných“ pořadatelů, sbírejte síly na sobotu.

V sobotu sraz všech ,,ranních“ pořadatelů v 7:00 na louce. Za ,,ranní“ pořadatele jsou považováni též všichni závodníci SJH ve věku 13–18 let a to i když nejsou zapsáni v tabulce! Kdo od cca 7:00 nebude pomáhat s organizací, nepoběží závod. Uvolnění pro odjezd do Telče (či jinam) až po sběru kontrol (nejdříve ve 14:15), počítejte s tím.

Kdo máte doma volné a (skoro) prázdné rozprašovače, přineste s sebou. Domů si je potom odvezete připravené na další vlnu COVIDu.

Ranní muži, přineste si s sebou reflexní vesty z povinné výbavy svých vozů.

Rodiče malých dětí, kteří se nabídli k odpolednímu úklidu shromaždiště se dostaví tak, aby jejich děti stihly start dle startovky, kategorie P od 10:00, kategorie HDR od 11:15. Další instrukce budou předány osobně během středečního tréninku na Bílé skále.

A nakonec pro ty, kdo budou ředitelem závodu propuštěni z perfektně uklizeného shromaždiště a nebudou sprintovat po Telči, jedna pozvánka od PIvana: Zvu všechny milovníky běhu tuto sobotu 20. 6. v 17:00 na přátelské proběhnutí po trati letos zrušeného JH půlmaratonu. Start pod gymplem. Trasa do Roseče (cca 13 km) kde je zamluven hostinec u Jitky. Kdo chce, může běžet kratší trasu proti směru, případně se přepravit i jinak přímo do Roseče. Sportu zdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Anonym :

    Zvláštní poděkování Zemědělskému družstvu Jahoda.