11. 9. 2020 - Trénink středa, 16.9., paměťák

Trénink se nám protáhl až do občanského soumraku, pár kontrol ještě zbylo v lese. Tady jsou výsledky a tady je výsledek těch nejrychlejších v přeboru v běhu na mapový start. Pokud byste nekdo potreboval kompletni mapu s trati, napr. pro vyhodnoceni zaznamu GPS, napiste se do poznamek nize nebo poslete e-mail.

Nový kus mapy, parkování je u zavřeného hotelu Peršlák, pamětníci si připomenou zimní ligu v roce 200X.

Délky tratí: A 4.5 km, B 3.3 km, C 2.5 km. Do délek není započítáno cca. 300 m na mapový start – značeno. Mapový start je nutno orazit! Cesta na start i z cíle je rovněž značena, vše oranžovými fábory. Cestou doporučujeme navštívit výhled na nejsevernější bod Rakouska – hezké místo. Vyčítá se v místě startu.

Trať A je středně obtížná, mapa je k dispozici jen na kontrolách. Trať B je výrazně lehčí, mapa je na kontrolách, trénující navíc dostanou do ruky mapu s fialovou tratí, ale bez mapových informací. Do této mapy je možno zakreslovat, hodí se obyčejná tužka. Trénující v kategorii C dostanou kompletní mapu do které si před startem zakreslí svou trať. Červené fixy budou k dispozici. Nezapomeňte na popisník.

První start 16:30.

Dopravní omezení: Most mezi Sedlem a Lhotou je opravdu neprůjezdný.

Ve vlhčích částech lesa rostou houby.

A pamatujte, je to trénink a ne závod.

Těší se Tišší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. Anonym :

    Prosím o změnu z A do B – nerad bych se ztratil, což je u mne po sérii “ povedených závodů“ dost možné . Vláďa Nosek