22. 9. 2020 - Oblast. závody, 4.10. Medenice/Staňkov, POŘÁDÁME (i po další středeční TK plk. RP)!!!

POSLEDNÍ PŘEDZÁVODNÍ INSTRUKCE: Sraz všech pořadatelů v 8:00 v Penzionu Medenice. Pořadately jsou všichni aktivní členové oddílu ročníku narození 2007 a starší (pokud nejsou SARS-CoV-2 pozitivní nebo na ně KHS neuvalila klatbu) + další dobrovolníci, kteří se nabídli. Rodiče menších dětí stačí, když dorazí okolo 10:00.

Kdo máte doma kanystry na vodu, přivezte je s sebou naplněné pitnou vodou. Michalovi (řediteli) nahlaste, s kolika litry vody může počítat.

Ředitel dále poptává několik rozprašovačů na antiCOVID. Kdo má něco, co může k tomuto účelu posloužit, ozvěte se též Michalovi.

NOVINKY, středa 30.9.: Dobu temna spojenou s vyhlášením stanného práva odsunul Herr Oberst až na pondělí, závod se v neděli tedy bude konat! COVID nám bohužel mírně zredukoval pořadatelský tým, ale stále by vše mělo být bez problémů personálně zvládnutelné. Čas srazu všech C19 negativních a bezkaranténních pořadatelů předběžně v 7:30 8:00 na místě činu (sledujte web, může být ještě změněno).

NOVINKY, středa 23.9. večer: Dnešní plukovníkovy instrukce jsou mírně zmatečné. Na první pohled to vypadá, že závod lze konat buď pro maximálně 50 závodníků nebo pro až 2 000 závodníků, ale každý musí vyběhnout se židlí a dělat diváka ostatním závodníkům, kteří jsou současně diváky. Případně lze mít až 500 závodníků, ale před každým z nich musí během závodu probíhat divadelní či jiné kulturní představení. Po ORIS průzkumu reakcí pořadatelů závodů, které se mají konat o nadcházejícím víkendu nicméně soudím, že závody se konat mohou (a závodníci smějí běžet i bez židličky a ani není nutné najmout 500 divadelních souborů). I nadále tedy počítejte s tím, že příští neděli pořádáme. Díky. A.

Prosím, věnujte pozornost následujícímu provolání ředitele závodu (pár drobných úprav v textu provedl předseda).

Ve středu 23.9. okolo 13:00 by měla proběhnout tiskovka, na které nám plukovník vyjeví, jak to vypadá s našimi závody. V tuto chvíli (úterý 22.9. 21:47 CEST) stále platí, že v neděli 4.10. pořádáme závod Ligy Vysočiny a Jihočeského žebříčku s centrem v penzionu Medenice v katastru Staňkova, ale blíže k Chlumu u Třeboně. Z toho vyplývají obvyklé požadavky na organizační zajištění. Arnošt odmítl vytvořit obvyklou tabulku pořadatelů, kterou většina z nás, včetně mě, nesnáší, nezbývá mi, než se na vás obrátit s osobním provoláním.

Velmi nám pomůžete, pokud se budete ochotni zhostit úkonů, jichž jste se zhostili již při jarním deštivém závodu, eventuelně dříve. Pro přehlednost pohleďme do minulosti na odpovědné úseky (zaznamenány též v tuto chvíli známé nutné změny):

Přihlášky, IT: Martin Tichý (změna oproti ORISu vynucená nutností delegovat Jirku Mích. na start). Po dobu závodu + Vojta Pob.

Prezentace: Lenka Gregorová, Hanka Dundáčková (pokud nebude na SK)

Popisy, nástěnkáři: Potužníci, Milan Dundáček (pokud nebude na SK)

Parkování: Vláďa Nosek, Jana Beranová, Milan Kopenec, Petr Novotný /přivítáme i Milana Havlíka?/ + ideálně ještě 2

Start: pozor změna – Jirka Míchal ( nově!) + Iva Benešová/Kubičková, Dana Horázná, Míša Míková , Ivan Gřunděl a další…, případné změny hlaste mně a Jirkovi. Po dobu startu + všichni aktivní závodníci DH16 a DH18

Doběh, první (příp. poslední) pomoc: Kinšti + Jarda Hojný

Fáborky: Bára Kubi + vybraní mládežníci

Roznos/Sběr: AK, HoBe, Par, PN2 + aktivní závodníci DH16 a DH18

Ceny: Markéta Blažková

Další nejmenované zkušené dobrovolníky, a není jich málo, přivítáme rádi znovu, ty nezkušené zaučíme. Hlaste se v komentářích ke článku.

Pokud se někdo z výše jmenovitě uvedených nebude moci zúčastnit, kontaktujte mě, prosím, do konce tohoto týdne. Požadavky na materiální a logistické zajištění koordinujte též se mnou. Garáž se zdá být bezedná, ale nemusí tomu být ve všech případech a na vždy.

Michal Pob., ředitel závodu, (téměř) v.r.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Anonym :

  Ahoj, v nedeli prijedeme pomahat 2, Matouskovi

 2. Trenér :

  Tak se nám ta ekologická šlamastika pěkně rozšiřuje.Už není otrávená jenom Bečva,ale i Blanice (Kapr kaput).Na rozdíl od Bečvy na Blanici je vyník jasný-Plukovník!!!

 3. Trenér :

  Myslím si že se to sportu týká! Plukovník dokonce mění pravidla, když prohlásil,že fotbalisti můžou hrát deset proti deseti🙂🙂🙂

  • Není to úplně jasné. Hobíci na plácku musí hrát fotbal v počtu 10 na 10. Ale pro „zápasy“ (závody) organizované „svazem“ (snad nejenom fotbalovým) mají limit 130 nebo tak nějak. On nám to snad Herr Oberst ještě upřesní.

 4. Petr N. :

  Tak se zdá, že doba temna se netýká sportu.

 5. Trenér :

  Vypadá to dobře! Doba temna nastane až o půlnoci po našem závodě. Naschledanou v neděli.
  PS: Plukovníku Vláďo v kolik hodin se máme hlásit?

 6. Trenér :

  Ještě nemáme vyhráno! Plukovník chystá omezení volnočasových aktivit. Kente vrať se 🙂

 7. Anonym :

  Taky budu k dispozici včetně dodávky 🙂

  Zdeněk B.

 8. Eva S. :

  Hlásím se, kde bude potřeba. Eva

 9. Marta :

  Ahoj, hlásím se do pořadatelského týmu. Marta

 10. Trenér :

  Parkování: Milan a Šarlota Havlíkovi

 11. Anonym :

  Prosim doplnit do Rozpisu:
  Kazdy zavodnik si sebou vezme zidli na sezeni.