1. 1. 2021 - Registrace 2021, PRODLOUŽENO DO 27.1.

Prosíme všechny členy spolku, kteří jimi chtějí zůstat i v roce 2021 (věříme, že všichni :-), aby věnovali pozornost nutnosti potvrdit svoje členství zaplacením členských příspěvků, jejich struktura a výše viz zde v dokumentu, který schválila nedávná členská schůze. Registrace probíhá stejně jako loni dvoukolově:

  1. Zašlete potřebnou částku (za celou rodinnou jednotku) na oddílový účet u WSPK č. 2000045988 / 7940. Variabilní symbol libovolný, do poznámky k platbě uveďte jméno (rodiny). Pokud očekáváte v roce 2021 další oddílové výdaje (startovné na letních závodech atp.), resp. váš rodinný účet vykazuje záporný zůstatek, zašlete příslušně vyšší částku. Následně vyčkejte (nejvýše malý počet dnů) než vám bude zaslaná částka připsána na oddílový rodinný účet (děje se manuálně).
  2. Přihlašte se do oddílového přihláškového systému a v akci Registrace 2021 si pro každého člena rodiny vyberte požadovanou úroveň členství. Členské příspěvky vám budou automaticky strženy z rodinného kreditu, který jste před tím navýšili.
Všechny kroky registrace (platbu i samotnou registraci, která může nastat až nějaký den po platbě), prosím, stihněte nejpozději v pátek 22.1.2021 středu 27.1.2021, abychom stihli včas zajistit následnou registraci v sekci OB ČSOS.

Děkujeme, Váš výbor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.