28. 11. 2021 - Poslední KUFR, protokol

Poslední KUFR 2021 proběhl ve stavu nouze v sobotu 27.11. v lesním komplexu mezi obcemi Potočná, Hůrky a Nová Bystřice. Tratě postavila Nouze s Parkym. Mapu během srpna a září 1986 připravili Koblížek, Šobr a Králík. Závodníci hlásili, že porosty již (mnohde) opět seděly. Pro Naděje a Beznaděje byla k dispozici o něco aktuálnější verze mapy z tabletu aktuálnější Nouze. Závod (skórelauf na 2 hodiny s proměnlivou bodovou hodnotou kontrol) proběhl za chladného, ale běžecky přívětivého počasí a při souvislé sněhové pokrývce. Na LOB to ale ještě určitě nebylo (ještě že se KUFR nekonal až v neděli). Zranění nebylo hlášeno žádné. Zcela předběžné výsledky jsou ZDE (pdf). Na konečných výsledcích bude HR ještě usilovně pracovat a budou vyhlášeny během valné hromady plánované na pátek 7.1. v obci [Nieder/Ober]baumgarten.

Několik fotek k dispozici ZDE na rajčeti.

V souladu s prováděcími předpisy byla též během 48 hodin zveřejněna mapa s kontrolami. Svoje postupy můžete nahrávat nebo zakreslovat na playmap.

Nejdůležitějším výstupem letošního Posledního KUFRu je nicméně nová hymna oddílu. Ukazuje se, že oddíl disponuje nejenom několika skvělými hudebníky, ale též talentovaným textařem a pěvcem v jedné osobě! Všichni členové oddílu se tímto žádají o seznámení se s novou hymnou, přezkoušení a sborová interpretace proběhne během valné hromady.

Hymna SJH v premiéře:   TADY (mp4)
Repríza o pár hodin později (s tanečním doprovodem):   TADY (mp4)

Výbor upozorňuje členstvo, že oficiální slova hymny znějí v její premiérové verzi a taneční číslo provázející její reprízu není součástí oficiálních identifikačních prvků oddílu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. Josífek 68 :

  Nádhera. 🙂

 2. sosjh :

  Ahoj,
  stavím se za výrok, „i když do cíle dostaneš se, stejně budeš vyčítán“. Díky.
  Michal

 3. Anonym :

  Při repríze hymny je vidět, že někteří borci si při „Kufru“ sáhli na úplné dno.