5. 9. 2022 - Poděkování pořadatelům

Ředitel závodu, stavitel tratí i hlavní rozhodčí děkují všem pořadatelům za přispění ke zdárnému uspořádání štafet (i krátké trati). V případě štafet se jednalo o první pořádání v novodobé historii oddílu. Myslím, že nejvýše tři pořadatelé na shromaždišti mohli pamatovat některé z dřívějších štafetových pořádání pod hlavičkou Slovanu JH.

Snad se to účastníkům líbilo, ostružiny a kopřivy jsme se v rámci možností a snažili odstranit (v pátek před závody prošel ředitel s jedním pomocníkem více než 500 m tratě s křovinořezem). Přípravu diváckého úseku si můžete prohlédnout na obrázku. Není nad to, když se místo revize mapy provádí revize terénu 🙂 A snad nám účastníci prominou i jistý chaos při vyhlašování způsobený broukem v programu.

Zajímavost ze sběru kontrol: jeden ze sběračů se dal do řeči se závodníkem, který pojal závod volnějším stylem a dozvěděl se, že v části prostoru krátké trati je hornina relativně bohatá na lithium. Tak až budete potřebovat materiál pro výrobu akumulátoru, víte kam jít.

A kdo už má diář na rok 2023, zapište si prosím sobotu 13. května. Chystáme se na oblastní klasiku na Holné. Do té doby (téměř třičtvrtě roku) si dáme od pořádání oficiálních závodů oddech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  1. sosjh :

    Děkuji, děkuji, děkuji. JT si termín určitě zaznmená….
    Michal