18. 12. 2023 - Registrace 2024

Prosíme všechny členy spolku, kteří jimi chtějí zůstat i v roce 2024 (věříme, že všichni :-), aby věnovali pozornost nutnosti potvrdit svoje členství zaplacením členských příspěvků, jejich struktura a výše viz zde v dokumentu (oproti roku 2023 beze změny), který schválila nedávná členská schůze. Registrace probíhá stejně jako v minulých letech dvoukolově:

  1. Zašlete potřebnou částku (za celou rodinnou jednotku) na oddílový účet u Raiffeisenbank č. 3335399002 / 5500. Variabilní symbol libovolný, do poznámky k platbě uveďte jméno (rodiny). Pokud očekáváte v roce 2024 další oddílové výdaje (soustředění, dresy, startovné na letních závodech atp.), resp. váš rodinný účet vykazuje záporný zůstatek, zašlete příslušně vyšší částku. Následně vyčkejte (nejvýše malý počet dnů) než vám bude zaslaná částka připsána na oddílový rodinný účet (děje se manuálně).
  2. Přihlašte se do SOStému a v akci Registrace 2024 si pro každého člena rodiny vyberte požadovanou úroveň členství. Členské příspěvky vám budou automaticky strženy z rodinného kreditu, který jste před tím navýšili.

Všechny kroky registrace (platbu i samotnou registraci, která může nastat až nějaký den po platbě), prosím, stihněte nejpozději v neděli 14.1.2024, abychom stihli včas zajistit následnou registraci v sekci OB ČSOS.

Děkujeme, Váš výbor

PS: Prezentace se seznamem akcí (námi pořádané závody v roce 2024, Liga Vysočiny 2024, …) je TADY. Prezentace s přehlídkou úspěchů a dalších zaznamenáníhodných skutků našich členů v roce 2023 je ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.